Шлунковий сік – це фермент, який дозволяє розщеплювати та перетравлювати всі продукти харчування, які потрапляють у шлунок. Цей фермент має певну кислотність, яка у певних ситуаціях може бути завищена і призводити до сильних неприємних відчуттів. Так, печія після їжі – досить поширене явище, яке приносить масу неприємних відчуттів у житті.

Що таке печія?

Неприємне печіння в області шлунка, стравоходу та горла – це печія, яка виникає через підвищену кислотність шлункового соку, коли слизова оболонка шлунка просто не справляється із навантаженням. Крім того, іноді виникає ефект, пов'язаний з попаданням шлункового соку в стравохід, через що і з'являється печіння в ділянці грудної клітки.

Якщо не звертати увагу на печію, то травні ферменти можуть просто пошкодити слизові оболонки травної системи та стати причиною серйозніших проблем зі здоров'ям, включаючи виразки шлунка. Втім, не звертати на цей неприємний стан вкрай складно, тому що він не дає можливості спокійно відпочивати, працювати, спілкуватися і таке інше. Печіння іноді настільки сильне, що хочеться лізти на стіну від болю.

Печія після їжі може бути пов'язана з потраплянням певних продуктів харчування в шлунковий тракт. Так, лікарі не рекомендують вживати багато смаженої, солоної, жирної їжі. Також при печії не рекомендується вживання газованих напоїв та багато іншого. Якщо ви відчули відчуття печії після їжі, зробіть наступне:

  • Прийміть лікарський засіб, який дозволить оперативно знизити рівень кислотності та покращити самопочуття.
  • У найближчий робочий день запишіться на прийом до лікаря.
  • Дотримуйтесь усіх приписів лікаря, щоб запобігти повторним приступам та вилікувати причину печії. Адже вона – лише симптом, а причина хвороби ховається глибше.

Які ліки прийняти від печії?

Європейський виробник пропонує лікарський засіб Ренні від печії. Він активно впливає на стан травного тракту та на кислотність шлункового соку. Містить два основних компоненти, які, взаємодіючи один з одним, дають відмінний результат і дозволяють за лічені хвилини поліпшити самопочуття людини.

Важливо пам'ятати, що будь-який лікарський засіб має низку обмежень та протипоказань. Уважно читайте інструкцію перед застосуванням та суворо дотримуйтесь дозування. При цьому обов'язково дотримуйтесь рекомендацій лікаря. Зберігайте ліки у недоступному для дітей місці.