Сьогодні отримати кредит з негативним кредитним рейтингом досить важко. Якщо ви маєте прострочені платежі на декілька днів — це не так критично. Але коли оплата за позикою була затримана довше ніж на місяць і не один раз, оформити кредит в подальшому буде складно. Більш скрутна ситуація можлива за умови затримки платежів на декілька місяців. Тоді виплатити заборгованість можуть вимагати колекторські компанії.

З'ясуємо, яким чином все ж таки можна отримати кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Нюанси оформлення

Оформити позику з низьким кредитним рейтингом можна за наступною схемою:

  • При першому зверненні візьміть незначну суму. Для цього потрібно відправити заявку до фінансової установи, обравши попередньо прийнятний для вас продукт, враховуючи строк кредитування, розмір позики та відсоток.
  • Важливо повернути кошти в термін, передбачений договором. Дострокове погашення не всі установи сприймають позитивно, тому краще здійснювати платежі згідно з датами, зазначеними в угоді.
  • Подавайте запит на отримання більшої суми. Найвірогідніше, що кредитор схвалить її, оскільки у вас вже будет репутація сумлінного платника.

Після кожного наступного звернення фінансова організація буде більш лояльною та пропонуватиме низькі відсотки, тривалі терміни кредитування та ін. До того ж не відбувається перевірка кредитної історії, оскільки кредитор не має сумнівів стосовно клієнта. Інформація про позичальників передається до бюро, де зберігаються всі дані про платоспроможність клієнтів банківських установ і МФО. Рейтинг поступово відновлюється, і з часом навіть надійні банки захочуть співпрацювати з такими заявниками. Отже, можна будет отримати банківський кредит на будь-які цілі: придбання авто, житла, товарів або послуг.

Переваги отримання онлайн-кредитів з негативною кредитною історією

Ви можете отримати кредит онлайн, без звернення до відділення фінансової установи. Вам не знадобиться виходити з дому, а потім довго чекати ухвалення рішення. Розглянемо інші переваги позик, які надаються без перевірки доходу та кредитної історії:

  • висока швидкість оформлення коштів;
  • отримання грошей комфортним для вас способом;
  • не потрібно збирати великий пакет документів, достатньо паспорта та коду;
  • можливість виправити зіпсований рейтинг;
  • видача позики на картку в будь-який час доби;
  • зручні варіанти погашення: з картки, готівкою, з електронного гаманця.

Отже, шанси отримати кошти є досить високими, тому не вагайтесь та звертайтесь до перевіреної установи.