Склад крему Бепатен досить простий і складається з діючих компонентів, підібраних індивідуально до конкретного випадку. Рецептура крему для ран Бепантен впливає на швидкість загоєння рани, а значить, і на майбутній ріст клітин шкіри. Купити крем для загоєння ран можна на сайті bepanthen.ua. перед застосування необхідно проконсультуватися з лікарем і з інструкцією використання. Зберігати крем потрібно в недоступному для дітей місці. Пам'ятайте, що самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я.

Перевага застосування Бепантен-крем для загоєння ран

Біоактивні компоненти, що входять до складу препарату, благотворно впливають на відновлення сполучної тканини, а ці процеси в свою чергу сприяють відновленню епітелію. Окремі компоненти крему є імуномодулюючим:

  • антисептик хлоргексидин для знезараження рани;
  • провітамін В5 для прискореного відновлення шкіри.

На сьогоднішній день Бепантен крем користується великою популярністю не тільки завдяки унікальності складу, але і ефектності впливу. Завдяки відновленню тканин, загоєнню ран, цей препарат може застосовуватися для лікування самих різних захворювань і протікання запальних процесів і з боку шкіри.
Бепантеном кремом можна користуватися для профілактики і лікування різних захворювань шкіри. Це незамінний засіб для лікування пошкоджень шкіри, в тому числі і при травмах, саднах, порізах, подряпинах, укусах комах. Навіть при таких незначних травмах як порізи і садна, ефект від застосування Бепантен крему можна порівняти з ефектом від ін'єкцій.

Особливості Бепантен крему

Залежно від типу шкіри і стану організму, можна використовувати крем для відновлення і загоєння наступних ділянок:

  • висипання герпесу на губах;
  • різані, колоті або рвані рани і так далі.

У період лікування рекомендується утриматися від прийняття сонячних ванн і відвідування лазні, а також не варто робити епіляцію і при нанесенні крему на шкіру неприпустимі опіки. Крем Бепантен потрібно наносити відразу після нанесення рідини від комарів. При появі в процесі лікування ознак роздратування необхідно поміняти крем і повторити лікування. Курс лікування кремом визначається лікарем і залежить від ступеня пошкодження шкіри і стадії хвороби. Препарат можна застосовувати для зовнішнього використання (свербіж, печіння, набряклість і почервоніння шкіри) або внутрішнього (локальні ущільнення і болі).
Важливо відзначити, що крем від комариних укусів Бепантен на всі 100% безпечний для дитячого організму. При передозуванні кремом Біпантен можна спостерігати почервоніння, печіння і підвищення температури, але ці явища проходять через кілька днів.