Під час сеансів масажу професійні масажисти окрім масажних масел також застосовують ефірні масла. Завдяки ефірним маслам масаж стає набагато приємніший та корисніший. Ефірних масел є велике різноманіття, наприклад на сайті https://styxmarket.com.ua представленні ефірні масла з різних компонентів на всі випадки. Ви бажаєте просто розслабитись після важкого робочого дня або проходите курс масажу для підтримки гарної форми, з використанням ефірних масел результат буде набагато кращий.   

Для того щоб отримати максимальний ефект та користь від використання масел слід знати базові види та принципи їх застосування. Якщо у вас немає змоги провести консультацію у спеціаліста треба знати декілька базових речей.

Як правильно обрати ефірне масло?

Слід розуміти , що ефірні масла використовуються в залежності від виду масажу та типу шкіри. Це пов’язано з тим що в залежності від складу ефект від масла буде відрізнятися. Так по вмісту мікроелементів можна класифікувати ефірні масла для масажу по типу шкіри.

 В залежності від типу шкіри краще використовувати:

  • Суха шкіра – масло з кедру, герані, сандалового дерева;
  •  Жирна шкіра – масло з кипарису, лаванди, м’яти, цитрусових та пачули;
  • Чуттєва шкіра – масло з ромашки, рози, віроли.

В залежності від типу масажу професіонали рекомендують наступні варіанти:

  • Для розслабляючого масажу підійдуть м’які аромати такі як майоран, герань, лаванда, ромашка.
  • Для тонізуючого масажу краще взяти більш активні аромати – лимон,розмарин або неролі.
  • Для відновлення шкіри підійде ладан,розмарин або кедр.

Ефірні масла мають не тільки приємні тактильні властивості але й сильні аромати. При правильній комбінації техніки масажу та ефірних масаж масаж навіть лікує мігрені та позбавляє головних болей.

Звісно у ефірних масел немає чітких призначень, тому можна пробувати різні варіанти або компонувати їх. Широка лінійка ефірних масел від відомого виробника з Австрії представлені на сайті - https://styxmarket.com.ua

Чому слід обрати масла STYX Naturcosmetic ?

Фірмовий магазин STYX Naturcosmetic пропонує до вашої уваги широку лінійку сто відсоткових ефірних масел та лікувальної косметики. Асортимент магазину складає більше 750 позицій та весь час розширюється. Фармацевти компанії  ведуть постійну роботу для того щоб кожен зміг підібрати для себе ті масла та косметику яка зробить шкіру здоровою та красивою, а сеанси масажу незабутніми.