Популярні іноземні мультгерої вже підкорили серця українських дітей, утім існує багато українських мультсеріалів, що призначені для дітлахів різного віку.

Всі діти без виключення полюбляють дивитися мультфільми, тож вірним рішенням для батьків буде замовити послуги сервісу «Київстар ТБ», який пропонує цікавий та легальний контент —  безліч мультфільмів, фільмів, серіалів, шоу, які зацікавлять всю родину. Завдяки «Київстар ТБ» можна також дивитись більш ніж 300 ТВ-каналів з усього світу. 

«Моя країна Україна» — знайди казку у звичайному

Серіал «Моя країна Україна» — це справжня знахідка для дітей молодшого та середнього шкільного віку, що цікавляться вітчизняним фольклором. Кожна серія триває лише 3 хвилини, але цього вистачає, щоб розповісти казку, міф, легенду про якусь місцину України.

Головні герої серіалу Кіт Воркіт та Сашко Лірник, вони мандрують теренами рідної країни та дізнаються про казкову специфіку кожного міста, села, поля, лісу на своєму шляху. Так, вони дізнаються, що на дні волинського озера Пісочне заховано підводний замок, а сама водойма – це чисті думки, що перетворились на чисту воду. А козак Ждан зламав чорту рога, тож назва Кривий Ріг виникла недарма. Все це і ще багато цікавого та казкового можна дізнатися після перегляду «Моя країна Україна».

«Ескімоска» — перший 3D-серіал

У Арктиці, де живуть Ескімоска та її друзі, здається, досить мало приводів для розваг, але це так здається лише на перший погляд. У кожній серії океан «дарує» берегу незнайомий предмет, це може бути:

  • бінокль;

  • аптечка;

  • підзорна труба тощо. 

Коли друзі знаходять цей предмет, то починаються розваги та пригоди. Слід зазначити, що дітлахам до 3 років саме притаманна маніпулятивна діяльність, тобто вони опановують взаємодію з різними предметами. Саме це і показує Ескімоска, яка спочатку робить декілька помилкових кумедних спроб, а потім демонструє, як саме треба користуватися предметом.

«Буба» — знахідка для наймолодших глядачів 

3D-інопланетянин Буба викличе захоплення у наймолодших глядачів (цей серіал призначений для дітей до 3 років). У мультфільмі практично немає слів, але рухи та міміка Буби є дуже виразними. Цей пухнастик, як і Ескімоска, перевіряє, що можна зробити з різними предметами і постійно потрапляє у кумедні ситуації. Серіал вчить дітлахів тому, що методом спроб та помилок можна навчитися.