Відповідно до проведеного Microsoft дослідження понад 50% учасників сучасного ринку потребують комплексного захисту у кіберпросторі. В Україні постійно існує і набирає обертів загроза DDoS-атак, націлених на виведення системи зі звичного стану шляхом направлення на неї великої кількості трафіку. Протидія DDoS атакам може бути вчасною завдяки алгоритмам відстеження підозрілого трафіку.

Постійний моніторинг

DDoS-атака як елемент кіберзагрози існує постійно і не залежить від розмірів бізнесу чи сфери діяльності. Малі, середні та великі компанії всіх сегментів є однаково привабливими цілями для кіберзлочинців. Тому інструменти для захисту є вкрай важливими для кожної організації, адже вони вміють швидко реагувати на небезпеку та забезпечувати безперебійну роботу серверів. Тож будь-якому бізнесу потрібний комплексний та надійний метод протидії.

Оператор мобільного зв’язку Київстар пропонує своїм бізнес-клієнтам ефективний сервіс AntiDDoS, який  створено на базі рішення FortiDDoS, для протистояння хакерським нападам.  Постійний автоматичний моніторинг трафіку допомагає швидко реагувати на підозрілі зміни у роботі сайтів.

Використання ефективних апаратних рішень

Апаратні рішення створюють умови для 100% перевірки пакетів трафіку заради виявлення відхилень від норми та протидії кібератакам. Протягом 2-4 тижнів сервіс вивчає характер трафіку та виявляє аномалії.

Комплексний захист такого типу допомагає:

  • протистояти атакам 3,4 та 7 рівня;

  • аналізувати потенційні сценарії кібератак завдяки машинному навчанню;

  • регулярно формувати звітність та централізувати дані.

Система протидії атакам AntiDDos від Київстар також розрахована на захист від нападів. До них належать, зокрема,  SSL Renegotiation/HTTP.

Розширення перевірки DNS-трафіку 

DNS — це головний індекс інтернету, який направляє трафік для запитів через мережу. Сервіс AntiDDoS від Київстар перевіряє абсолютно всі запити на виявлення аномалій та підозрілої активності.

Рішення  AntiDDoS від Київстар  забезпечує повноцінну профілактику при направленні одразу декількох об’ємних аномальних атак на основі DNS. Комплексна перевірка запобігає тимчасовим перервам у роботі сервісів та зникненню важливої інформації, частини кодів, що часто стає метою хакерів.