Більшість подібних алгоритмів стосується управління фінансами та встановлення тимчасових меж у грі. Стратегія також належить до цієї категорії, і вона може бути корисна для багатьох шанувальників Слотокінг, які хочуть упорядкувати ігровий процес і контролювати фінанси.

Слотокінг

Опис системи Play and Run для слотів

Назву «Грай і біжи» (Play and Run) стратегія отримала через те, що її суть передбачає припинення гри на автоматі, якщо він не видає бажаного результату, і перехід на інший слот. Вона підходить тим, хто готовий відмовитися прислухатися до свого внутрішнього чуття, і націлена на пошук найкращих автоматів.

Порожній спін означає обертання барабанів автомата, яке не принесло виграшу. Наслідуючи цю систему, гравець повинен визначити кількість порожніх спінів для одного окремо взятого автомата, по досягненню якого він повинен негайно залишити його і перейти до іншого. Під граничним програшем мається на увазі частина банкролу, яку ви можете дозволити собі програти на одному автоматі, перш ніж відійти від нього.

Як грати на слотах зі стратегії Play and Run?

Стратегія “Грай та біжи” розроблена спеціально для відвідувачів слотів з невеликим банкролом, тому нехай вас не бентежать дрібні ставки, адже в даному випадку вони є невід'ємною частиною та навіть обов'язковою умовою ігрового процесу.

Розділіть усі ігрові гроші на кілька частин, кожна з яких призначена для окремого автомата. Наприклад, у вас є сто доларів. Оберіть десять автоматів, відвівши на кожну ігрову сесію по десятці. Потім визначте для себе кількість порожніх спінів та граничний програш, але пам'ятайте, що успіх у даному випадку можливий лише при реалістичному підході до вирішення питання. Якщо у вас мало грошей, потрібно обирати слоти з низькими, мінімальними ставками. Ця система не є прогресивною, тому збільшення ставок при виграші чи програші не буде. Ви завжди маєте ставити одну монету.

Використання стратегії на практиці:

  • Виконайте двадцять спінів
  • Якщо немає прибутку, то йдіть далі
  • У процесі цих двадцяти запусків не забувайте про встановлену кількість порожніх спінів і граничний програш
  • Якщо один із цих лімітів був досягнутий раніше двадцяти спінів, залиште цей ігровий автомат
  • Якщо за двадцять спінів ви щось виграли, можна залишатися на цьому слоті, але потрібно розпочати нову ігрову сесію. Для цього ви знімаєте виграш та стартуєте заново

Поки ви дотримуєтеся встановленої кількості порожніх спінів і не виходите за рамки граничного програшу, ви не зможете несподівано для себе програти всі гроші і протримаєтеся в ігровому залі довше, навіть якщо удача буде не на вашому боці. З іншого боку, якщо ігровий автомат буде видавати вам виграш, ви скористаєтеся ситуацією і підете, як тільки везіння закінчиться.

Подібні алгоритми ставок не допомагають збільшити теоретичне повернення ігрових автоматів. Відповідно, з їх допомогою ви не позбавите математичної переваги казино в слотах і навіть не знизите цей показник.