Огляд Apple iPhone 13 Pro

Огляд Apple iPhone 13 Pro

Кожен рік компанія Apple тішить нас своїми новинками флагманських смартфонів. Цієї осені була представлена нова серія 13 покоління. Зараз ми оглянемо 13 Про Айфон з цієї лінійки. Ми розберемося, назва Про є більш маркетинговою чи насправді смартфон має серйозні відмінності. 

На початку свого існування, Про модель мала лише невеликі переваги в дисплеї та камері, але цього року корпорація Apple виводить Про на зовсім інший рівень. Забігаючи наперед, можна сказати, що насправді в цьогоріч 13 Про має кращий дисплей, камеру і навіть кращий процесор. Варто також зазначити, що моделі 13 Про та 13 Про Макс відрізняється лише батареєю, розміром дисплею та вагою.

Зовні айфон 13 Про не дуже відрізняється від 13, у нього в тих же місцях розташовані елементи управління, слот під одну SIM карту та є підтримка звісно ж роботи одночасно двох E SIM. Матеріали корпусу трошки відрізняються, по-перше - бокова частина це сталь, яка є дуже міцною. Вже є багато тестів, що цей смартфон насправді ви можете носити без чохла. Спереду та ззаду знаходиться скло Ceramic Shield - воно плоске і може витримати дуже страшні падіння. Задня поверхня в Про та Про Макс матова, на ній знаходиться гігантський блок камер, бо їх вперше за багато років дуже сильно прокачали. В цьому році айфон 13 Про став трохи важчий - 204 грами, а Про Макс - 240. Ці гаджети в руці відчуваються дуже дорогими смартфонами завдяки поєднанню факторів ваги, матеріалів та надійності. Ну і пам'ятаємо, що айфон 13 Про є одним із найкомпактніших флагманів 2021 року. Ця продукція від компанії Аpple має захист IP68, тобто ви можете занурити цей смартфон до 6 метрів та на протязі 30 хвилин його тримати там і все буде добре. Перейдемо до екрану. Тут нас чекає найкращий дисплей в світі, за версією авторитетного ресурсу Display made. Promotion з максимальною частотою оновлення 120 герц. Це забезпечує плавність та збільшує енергоефективність смартфона. Якщо говорити простіше - коли картинка статична, то його частота оновлення зменшується, а коли ви користуєтеся додатком чи свайпаєте, вона збільшується до 120 герц. Також варто пам'ятати, що iOS має дуже плавну анімацію, тобто ще 120 герц зверху дає нам дуже круту картинку. До цього іще варто додати гарну максимальну яскравість - 1200 ніт. Цей гаджет також має однакові з усіх сторін рамки,та зменшиний виріз під датчик face ID.

Огляд Apple iPhone 13 Pro

Тепер поговоримо про автономність. З особистого використання повинні вам сказати, що ми маємо тут 6-10 годин активного дисплею. Це неймовірні показники для батареї. Також є можливість швидкої зарядки, яка за 30 хвилин дає є можливість підзарядити iPhone 13 pro більше ніж на 60%. Далі перейдемо до заліза - в нас тут Bionic A15. Він має 5+ нанометрів. Якщо коротко будь-який застосунок, гра, інтерфейс працює дуже швидко, підписання немає. В смартфоні присутні також усі сучасні модулі: NFC, wi-fi 6, підтримка майже всіх існуючих бендів 4 та 5G. Ну і основного накопичувача пам'яті стало ще більше в цьому році. Мінімальна модель має 128 ГБ також можна обрати 256 чи 512, а також з'явилася нова модифікація та на 1 ТБ.

Переходимо до камер. Основна f/1.5, надширококутна f/1.8, телефото f/2.8 має трикратне оптичне приближення, оптичну стабілізацію. Особисто ми, користуюсь цим смартфоном деякий час, майже 99% фото мені сподобалось. При фото вдень смарт HDR 4 розкриває себе у всій красі, об'єкти в тіні залишаються деталізованими, в них немає шуму, а передача кольорів максимально приближена до справжніх. Надширококутна камера теж показує нам вдень правильну кольорову передачу і гарну деталізацію, в нас у ній 120 градусів кут захвату зображення, тому на фото вміщується багато всього. Основна камера вночі робить також круті фото. Похизуватись iPhone 13 Про та Про Макс можуть макро режимом. Він дає можливість робити нереальні фото. Приємною фішкою є кінорежим.

Звук в айфоні 13 Про став більш насиченим. Apple додали низьких частот, покращили середні частоти та звук став гучнішим.

Висновок: цьогоріч ми не побачили кардинальні зміни в дизайні, бо компанія Apple все зосередила в внутрішніх характеристиках смартфона, покращили камери, залізо, автономність. Як кажуть багато людей - насправді компанія Apple зробила в цьому році найкращий флагман.