Магазин автомобільних автоаксесуарів з широким асортиментом автомобільних компресорів lido повернувся на ринок. Та чи вийде повернутися на ринок раніше найсильнішому виробнику автомобільних аксесуарів Белавто?

Белавто більше НЕ білоруські компресори

Власникам бренду компресорів довелось оприлюднити інформацію про те, що виробничі потужності Белавто, ні заводи, ні комплектуючі, ні навіть упакування не знаходились і не відбувались на території Республіки Білорусь чи інших ворожих країні. А в 2021-у році торгова марка Belauto зареєстрована в Польщі, звідки й імпортується в Україну понині. Незважаючи на настільки провокативну назву виробника, що його продаж заборонила в себе Розетка, з початком війни на белавтівський компресор автомобільний ціна і попит не впали, а навпаки, виросли.

Доставка та оплата автокомпресорів по Україні

Доставляємо автомобільні компресори всюди, куди дотягується Нова Пошта. Накладним платежем, але в окремих випадках можемо попросити передоплату. Особливо, якщо місце прийому посилки під загрозою тимчасової окупації. Передоплата також дозволяє вам зекономити на вартості доставки. Кредитні програми, розстрочка, оплата частинами доступні.

Як вибрати компресор?

Купити машинний компресор треба з розумом. Найпростіше одразу взяти компресор автомобільний двохпоршневий, щоб потягнув будь-яке колесо та й часу немало зекономив. Тип підключення від акумуляторів ефективніший, ніж від прикурювача, отож це ще одна вагома причина обрати компресор двоциліндровий, а не однопоршневий. Втім, якщо кишеня тисне, то є сенс взяти якісну однопоршневу модель на сорок літрів в хвилину з підключенням через штекер прикурювача, тільки от в додачу взяти перехідник з гнізда прикурювача на крокодильні зажими для АКБ.