Мало хто з дітей залюбки ходить до доктора. Зазвичай похід в поліклініку супроводжується плачем, капризами та коштує батькам витрачених нервів і дорогоцінного часу.

Грамотний, дбайливий та добрий педіатр в Києві – це не мрія, а реальність! У медичному центрі Інго працюють дитячі фахівці широкого і вузького профілю, з великим досвідом. Чому дітям у нас не страшно?

  • Тут не хворіють, а одужують, займаючись захопливими справами!
  • Для спілкування з маленькими пацієнтами застосовується ігровий метод. Дитина не помічає медичних маніпуляцій, зосередившись на іграшці або яскравій книжці. Доброзичлива атмосфера, співчутливі доктори створюють у дітей відчуття безпеки та захищеності.
  • Для будь-якого малюка хвороба – це черга неприємних моментів, пов'язаних зі страхом, болем та дискомфортом.
  • Завдання педіатра – зменшити ці прояви до мінімуму, що він з успіхом і робить. Розповісти цікаву історію, м'яко умовити, відвернути увагу та розсмішити – ось неповний перелік "послуг", які робить уважний доктор.
  • Діти активно беруть участь в процесі лікування і діагностики.

Навіть дорослим буде цікаво подивитися на себе зсередини, розглядаючи рентгенівський знімок, а дітям тим паче! Подивитися в мікроскоп, послухати через стетоскоп, як б'ється сердечко –  цікавих занять можна знайти чимало.

Педіатр та інші дитячі фахівці МЦ Інго в зрозумілій формі розкажуть про хворобу, як проходитиме лікування, і що треба робити маленькому пацієнтові, щоб видужати.

Коли звертатися до педіатра?

Батьки, спостерігаючи за поведінкою і самопочуттям дитини, можуть помітити тривожні "дзвіночки", що застерігають про порушення в організмі. У таких випадках треба вчасно звернутися по лікарську допомогу, не чекаючи ускладнень і госпіталізації.

Які симптоми служать приводом для відвідування клініки?

Температура. З невеликими та високими показниками, яка тримається вже декілька днів і не збивається звичними медикаментами.

Нежить, кашель, гарячковий стан, ломота в тілі.

Болі різної етіології та характеру, травми, забиття.

Дитина часто проситься в туалет, відчуває дискомфорт при сечовипусканні.

Нудота, неприємний смак у роті, відсутність апетиту, млявість.

Педіатр обстежить малюка, призначить необхідні аналізи. Якщо є підозра, що проблема серйозна – направить до вузькопрофільних фахівців. Медичний центр обладнаний усім необхідним для визначення точного діагнозу. Ліки призначаються згідно  з протоколом, враховуються індивідуальні особливості пацієнта.

Клініка Інго – це команда справжніх професіоналів, що стоять на варті здоров'я малюків, ми хочемо, щоб ваші діти росли благополучними та щасливими! Приходячи до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг:

Постійний медичний супровід з перших днів до повноліття.

Комплексне обстеження на сучасному устаткуванні.

Адекватне лікування делікатними методами з мінімальним дискомфортом для дитини.

Діють спеціальні програми, акційні пропозиції.