Популярний бальнеологічний курорт на Прикарпатті здатний надати відпочивальникам найбільшу різноманітність у виборі готелів, віл та котеджів. Крім доступних за ціною та якістю обслуговування варіантів відпочинку, окремі готелі та санаторні комплекси надають якісне європейське обслуговування та преміальне розміщення у нових номерах. Відчути на собі підвищену увагу з боку персоналу можна не виїжджаючи за межі України.

Основна відмінність преміальної відпустки

На бальнеологічний курорт приїжджають з різними цілями. Більшість людей хочуть одночасно поєднати відпочинок та лікування, але при цьому не стикатися з чергами біля центрального бювету та не чекати свого часу на фізіотерапевтичні процедури. Санаторій «Ріксос-Прикарпаття» – Трускавець, це оаза європейського ставлення до кожного з постояльців. Гості можуть розраховувати на такі переваги під час короткострокового перебування в комплексі:

  1. Максимально комфортні номери з покращеною звукоізоляцією.

  2. Особливо великі можливості внутрішньої інфраструктури.

  3. Гарантія безпеки всіх гостей на курорті.

  4. Комплексний медичний підхід під час повноцінного чи профілактичного лікування.

  5. Оренда велосипедів або електромобіля для подорожі територією.

Важливо: особливою популярністю користується СПА-центр, аквапарк та салон краси. Чоловіки та жінки, діти будь-якого віку відчуватимуть максимальний комфорт під час преміального відпочинку на курорті Трускавець. Гості самостійно можуть обирати, хочуть вони провести свою відпустку пасивно чи активно.

Додаткові переваги відпочивальникам

Вибираючи максимально комфортний для себе тип розміщення в готелі або санаторії, не слід забувати, що час, проведений у номері, не завжди характеризує якість відпустки в цілому. Необхідно комплексно звертати увагу на кожну дрібницю. Найважливішими пунктами варто виділити:

  • різноманітність харчування та можливість вибору страв за системою «шведський стіл»;

  • наскільки добре розвинена інфраструктура комплексу;

  • наявність власного бювету мінеральних вод у медичному центрі;

  • індивідуальний підхід у діагностиці захворювання та лікуванні;

  • додаткові моменти відпочинку, які важливі для Вас особисто.

Наявність відкритого або закритого басейну, ще одна ознака преміального відпочинку на курорті в Трускавці. Особливо цінують водні процедури діти та підлітки, для яких басейн є найкращим профілактичним засобом від хвороб.