Природна гаряча вода насичена мінералами чудово впливає як на фізичний, так й на емоційний стан будь-якої людини. Не існує двох абсолютно однакових джерел по мінеральному складу та температурі води. Саме тому бальнеологічні санаторії при термальних джерелах мають свої рекомендації, які рекомендовано дотримуватися, щоб потенційно корисне купання не вплинуло негативно на організм.

На що можуть розраховувати відпочивальники

Гаряча мінеральна вода для купання корисна будь-якої пори року. З приходом літа чи зими мінеральний склад та температура у джерелі не змінюються. Отже, приїхати у популярний санаторій Термал Стар в Закарпатті буде правильним рішенням. Спільними для всіх термальних курортів можна назвати наступні направлення:

  • лікування та відновлення шкірних покривів;

  • позитивний вплив на опорно-руховий апарат;

  • відновлення нормальної роботи легенів;

  • зміцнення серцево-судинної системи людини;

  • загальна реабілітація після сильного психологічного потрясіння.

Важливо: окремі термальні джерела можуть спеціалізуватися у більш вузьких напрямках. Надаючи додаткові послуги, покращувати ефект від занурення у гарячу мінеральну воду. Також, більшість санаторіїв можуть похвалитися хорошими SPA центрами на базі теплого природного джерела.

Протипоказання для купання

Якщо у вас немає хронічних чи поточних захворювань, можна сміливо приїжджати на Закарпаття, на один із термальних курортів. У всіх інших випадках краще проконсультуватися зі своїм лікарем, або безпосередньо в санаторії, щоб виключити негативну реакцію. Загальними протипоказаннями варто виділити:

  1. Вагітність починаючи з четвертого місяця.

  2. Будь-які інфекційні захворювання до повного одужання.

  3. Не рекомендовано людям із нападами епілепсії.

  4. Злоякісні пухлини будь-якої стадії розвитку.

  5. Нещодавно перенесені інсульти та інфаркти.

В цьому випадку негативно впливатиме не мінеральний склад, а гаряча вода. Поїздка до термального джерела завжди приносить позитивні результати навіть для цілком здорової людини. Поліпшується працездатність, простіше приймати правильні рішення. Загалом покращується імунітет та стійкість організму до сезонних захворювань.

Санаторії у термальних джерел забезпечують комфортне проживання та повноцінне харчування для відпочивальників. Ці фактори не менш важливі, ніж мінеральні ванни, що приймаються щодня під час відпочинку, але не частіше ніж 3-4 рази на рік.