Зазвичай кредит під заставу нерухомості — це досить велика сума грошей, яка потребує додаткових гарантій для повернення. Обирати цей варіант отримання грошових коштів однак вигідно, якщо ви впевнені у своїх можливостях щодо повернення позики. Адже кредит під заставу нерухомості від Ідея банк в Україні допомагає реалізувати мрії та плани.

Придбання нового житла

Кредит під заставу квартири може бути виправданим з боку раціональності, якщо ви хочете збільшити нерухомість у своїй власності. Придбати квартинку чи власний будинок — це гарне інвестування у власне життя та добробут. Тож банк надає можливіть отримати до 2-х млн гривень для придбання нової нерухомості.

Головні умови оформлення договору:

  • строк виплати кредиту — до 10 років;

  • річна ставка сстановить 16,5%;

  • попереднє рішення приймається протягом 2 днів;

  • страхування життя відбувається щорічно на суму кредиту.

Ці умови банку досить вигідні для клієнтів Idea Bank, в тому числі й можливість оформлення кредиту під комерційну нерухомість.

Розвиток бізнесу

Використання кредитних грошей є також раціональним для створення власного бізнесу чи інвестування у той, що вже існує. Тому Ідея банк пропонує окремі кредити для стартапів та тих, хто планує відкривати новий бізнес.

Серед популярних бізнес-ідей та проєктів сьогодні в Україні можна розглянути такі напрямки:

  • логістика та транспортне забезпечення;

  • екологічно безпечна косметика та засоби для дому;

  • магазини із запчастинами для автомобілів;

  • навчальні центри для дітей різного віку.

Кредит під заставу будинку на відкриття бізнесу може принести свої плоди досить швидко. Тому запорукою успіху стане свіжа ідея, продуманий бізнес-план тощо.

Ремонт та будівництво

Також глобальним кроком, що потребує великих вкладень, є ремонт або будівництво нового будинку. Загалом оформлення заявки на таку позику проходить онлайн. Погашення можливе раніше, ніж буде визначено договором. На позичальника не накладається у цьому випадку жодних штрафів чи відсотків.

Вносити гроші на рахунок для погашення варто однаковими сумами раз на місяць. Це допомагає ефективно розподіляти власні кошти, що особливо актуально під час будівництва.

Перелік потрібних для оформлення договору документів видається банком. Він може частково змінюватися залежно від особливостей нерухомості. Але варто зібрати два пакети: для позичальника та об’єкта застави.