Фарба для волосся – звичайне для жінки придбання, адже практично кожна сміливо експериментує із образом, стилем, зовнішнім виглядом. А ви знали, що звичайні фарбувальні засоби, куплені у звичайних магазинах чи супермаркетах, більше шкодять, ніж приносять користь? Про це вам розповість будь-який колорист.

Основна проблема полягає у повністю хімічному складі з вмістом аміаку. Більше того, токсичні компоненти здатні вбиратися в наш організм через шкіру голови.

Яка фарба підійде саме вам?

Професійна фарба для волосся: основні види

Чому саме професійна фарба для волосся? Років десять тому подібні засоби взагалі було бракувати – лише у спеціальних перукарнях. Зараз професійне фарбування в домашніх умовах може виконати будь-яка охоча дівчина. Професійні засоби мають багато переваг, серед них:

  • відсутність шкідливих хімічних та токсичних речовин у складі;
  • присутні вітаміни для харчування, підтримки та відновлення волосся;
  • широкий асортимент кольорів та відтінків.

Більше переваг ви гарантовано виявите самі при першій же процедурі.

Фарба для волосся залежить від стійкості, суміші і т.д.

  • перманентні та напівперманентні, які тримаються до 4-6 тижнів;
  • спреї, призначені для окремих пасм або коріння волосся. Повністю змиваються за 1-2 рази миття голови;
  • пудра, крейда ідеально підходять для любителів унікального образу на кожен день;
  • муси – зручно наносяться на всю довжину волосся;

Шампуні. Потрібно лише помити голову для фарбування та зворотного ефекту.

Як вибрати фарбу для волосся?

Щоб професійна фарба для волосся порадувала результатом, зверніть увагу на такі поради.

При виборі не дивіться картинку, а звертайте увагу на цифри на упаковці. Наприклад, перша говорить за інтенсивність основного кольору, а наступна за додатковий відтінок.

Колористи радять підбирати колір волосся у тон шкірі. Якщо вона у вас темніша, вибирайте золотистий колір, а якщо більш бліда, то блонд і темні тони – найкращий вибір.

Щоб вибрати найкращу фарбу, радимо почати з напівперманентної. Вона дозволить швидше зрозуміти, наскільки вам подобається колір і сама якість засобу.

Яка фарба для волосся краща? На це питання немає однозначної відповіді. Якщо порівнювати звичайні та професійні, то останні однозначно краще. У професійних засобах є свої відмінності. Розібратися в них допоможуть спеціалісти інтернет-магазину 1Beauty. Саме тут оберуть найкращу фарбу за вашими запитами та бюджетом!