Попри те, що багато користувачів букмекерської контори Паріматч віддають перевагу ставкам, які вносяться до початку футбольного матчу, Live-ставки - це ставки у реальному часі у ході спортивної гри. Вони є не менш популярними, ба більше, гравці придивляються до режиму реального часу все частіше.

З чого почати?

Після вдалої та швидкої реєстрації на офіційному сайті відразу можна поповнити ігровий рахунок. Адже без коштів на ігровому рахунку навряд чи можна займатися професійними ставками на спорт, які є все-таки онлайн-розвагою, а не способом заробітку, активного чи пасивного, в мережі Інтернет. Список всіх спортивних змагань можна знайти на сайті Паріматч https://pm.ua/uk/football/live. Ставити на футбол зручно в режимі реального часу, якщо є доступ до прямої трансляції.

Мабуть, це все, що слід знати про спортивні ставки, якщо йдеться про підготовчий етап. Робити ставки можна у форматі Ордінар, тобто спрогнозувати один результат спортивного змагання, або ж Експрес, коли користувач вже має досить багато досвіду, щоб спробувати спрогнозувати відразу декілька результатів цього ж матчу. Починати краще свій шлях з невеликої суми, щоб протестувати різні стратегії, та вибрати найбільш прийнятний для розміру онлайн-гаманця стиль гри.

Переваги Live-ставок на футбол

Щоб ставити на футбольні матчі під час гри, потрібно розуміти, чим саме приваблює гравців цей режим. Досить багато досвідчених, що ставлять до початку матчу, придивляються й до реального часу, щоб перестрахуватися, якщо ставка до початку матчу не принесе заповітного виграшу. І й у режимі реального часу коефіцієнти можуть бути невисокими, що, погодьтесь, не завжди цікаво тим користувачам, що віддають перевагу великого розміру ставкам й того ж розміру виграшам. І все ж комбінований варіант користується популярністю серед гравців.

І й не завжди гравці ставлять на фаворитів, адже можна поставити й на аутсайдерів. Тому у режимі реального часу набагато простіше ставити на менш популярні варіанти ставок, як-от кількість червоних і жовтих карток, індивідуальні показники футбольних гравців.

Як би добре не знав користувач правила гри, й професійно не читав футбольну гру, все ж будь-яка гра є динамічною і непередбачуваною. Та й перед спортивними змаганнями завше потрібно перевіряти інформацію про склад команди, чи змінювався тренер, чи команда-фаворит є гостем чи хазяїном футбольного поля. Адже різні команди можуть грати по-різному. Тому ставити треба з урахуванням останніх новин про команду та особливостей матчу. Кожна деталь має значення, навіть у ставках на спорт.