Вінчальні ікони – невід’ємний атрибут вінчання молодих люблячих сердець, але не кожний знає, що вони означають. Зараз в цьому ми і спробуємо розібратися.

Що означає

Ікони Спаса (Спасителя) і Пресвятої Богоматері (як правило Казанської) –традиційна пара для домашнього іконостасу. Ці дві ікони – головні молитовні образи, які повинні бути присутніми в кожній обителі.

Їх називають Вінчальна пара, так як вони беруть участь в церковному обряді вінчання люблячих сердець. Тому їх значення досить велике і символічне для сімейного вогнища.

Ікона Спасителя призначена для благословення чоловіка, який виступає в ролі захисника, покровителя і рятівника для своєї дружини, майбутніх діток. Даний образ все його життя буде нагадувати главі сімейства про велику відповідальність перед близькими, які покладаються на його плечі.

Ікона Богоматері призначена для благословення дружини, яка стане берегинею вогнища і мамою.

Ці дві вінчальні ікони виступають в ролі символу майбутнього щасливого життя. Вони повинні бути завжди на виду, адже образи Спасителя і Божої Матері покликані оберігати сімейне вогнище, зберігати взаєморозуміння і повагу подружжя один до одного, а також до оточуючих.

Для кого підійде

Купити Вінчальні Пари Ікон можна на подарунок своїм дітям, друзям чи рідним. Оформити замовлення можна за посиланням https://icon-store.com.ua/venchalnye-pary-ikon.

Також придбати Вінчальні Пари Ікон рекомендується для родичів або своїх дітей. Ці дві ікони, Спасителя і Божої Матері – фундамент іконостасу молодої сім'ї. Найчастіше молоді отримують святі образи в подарунок від батьків. Вінчальні ікони дарують обителі молодим тепло, гармонію, затишок, а серцям люблячих людей – мир і благодать, стверджують сімейні узи.

Ще ці образа купують і для себе в тому випадку, якщо червоний кут раніше не був сформований. Вінчальні пари полегшують життєвий шлях подружжя. Вони захищають мешканців будинку і майно від різних негараздів, наставляють і умиротворяють, допомагають в найважчі хвилини.

Вінчальні ікони традиційно передавалися дітям від своїх батьків у спадок. Зараз, коли православні традиції відроджуються, а з ними і дарування ікон. Вінчальні ікони, які спеціально купуються на весілля, стають запорукою міцного і щасливого союзу не тільки для молодят, але і для всіх їх поколінь. Купуючи ці ікони, Ви знаходите ангелів-хранителів, які завжди відгукнуться на Ваші молитви і прохання! Більше ікон для весілля, хрещення чи іменин можна знайти тут.