Сьогодні пластир – обов'язковий елемент будь-якої аптечки практично у кожному будинку. Без цього простого медичного пристосування складно уявити догляд за раною, фіксацію бинтів або катетерів, а також багато інших маніпуляцій. Пластир полегшує життя не тільки простим людям, які не стосуються медицини, а й медичних працівників.

Бактерицидні пластирі – це ще один незамінний помічник у будь-якій домашній аптечці. Пластирі мають бактерицидне просочення, яке забезпечує запобігання інфікуванню ран. Як просочення можуть виступати хлоргексидин, зеленка, фурацилін та ін.

Сьогодні у виборі цієї продукції медичного призначення споживач орієнтований, перш за все, на високу якість.

Пластирі бактерицидні Волес – це якісне поєднання зручності, практичності та дизайну.

Найпоширенішим видом є тканинний пластир. Серед переваг бавовняних пластирів виробництва Волес треба відзначити наступне - шкіра «дихає», надмірна волога без проблем видаляється, хороша адгезія, не залишає слідів на шкірі після зняття, тривале носіння не викликає подразнень.

Пластирі з нетканої основи здобули славу гіпоалергенних, тому що матеріал, з якого їх виготовляють, не здатний викликати алергічні реакції при торканні зі шкірними покровами. Також цей матеріал м'який, пористий і повітропроникний.

Ще один поширений матеріал для виготовлення пластирів – це полімери. Слід підкреслити, що поліетиленові пластирі також рідко викликають алергію, не травмують шкірний покрив під час зняття, не залишають на ньому небажаних слідів. У цих полімерних пластирів немає недоліків. Пластир бактерицидний дитячий Волес з малюнком стане незамінним помічником в вашій аптечці, а яскравий дизайн забезпечить позитивний настрій. Саме полімерні пластирі можуть виготовлятись з індивідуальним дизайном. У компанії Волес ви можете замовити пластир з дизайном для Вашої компанії.

Пластирі настільки прості у використанні, що їх застосування допускається навіть маленькими дітьми. Вироби не травмують шкірний покрив, забезпечують хорошу фіксацію та захист рани від патогенних мікроорганізмів, впливу зовнішніх факторів. Якщо пластир правильно підібраний за сферою використання, він здатний не лише захищати шкірні покриви, але й може виконувати низку інших функцій, що базуються на доставці лікарських речовин через шкірні покриви.