Коли на телефон в черговий раз надходить дзвінок з невідомого номера, перше що відчуваєш - роздратування, знову будуть щось продавати. Яке було моє здивування, хто по телефону, ввічливий та приємні хлопець запросив на БЕЗКОШТОВНУ презентацію масажного обладнання EVSORPE у Полтаві, пообіцяв подарунок за присутність і звичайно ж я не змогла відмовити собі у задоволенні та пішла на розвідку). І тепер вирішила розповісти, що насправді відбувалося на заході, як поводилися організатори, що з обіцяного було виконано і як на практиці проявляють себе масажери марки.

Про компанію

EVSORPE – міжнародна компанія, що знаходиться на ринку більше десяти років. За цей час продукція марки зарекомендувала себе як надійне та ефективне обладнання для масажу всього тіла в домашніх умовах. У бренду є всі необхідні сертифікати та ліцензії, багато позитивних відгуків. У пошуках інформації про компанію натрапила на рекламу від відомого актора https://m.youtube.com/watch?v=nXEI2dtP6oo

Прайс – вище за середній, але все залежить від того, з чим порівнювати.

Про презентацію

При вході співробітники офіційного дистриб'ютора компанії в Україні – https://asmanta.com.ua  – які організували захід, попереджають, що презентація триватиме 1,5-2 години. Спочатку виступає харизматичний ведучий, який розповідає про особливості та можливості масажних накидок Evsorpe Tamashi. Після дійсно – ведучий розповідає про «побутові» проблеми зі спиною, а також додатково пояснює, чи може масажер зробити такий самий ефект, як руки майстра-професіонала.

Через велику кількість людей безкоштовний сеанс масажу тривав недовго, але цих 10 хвилин було достатньо, щоб зрозуміти, як діє обладнання і наскільки ефективно розминає м'язи.

Оскільки це рекламна презентація, я очікувала, що співробітники EVSORPE намагатимуться продати масажне обладнання. А я не помітила будь-якої агресії або навіть невдоволення менеджерів при відмових, власне, як і спроб гіпнозу або іншого навіювання. Усі були ввічливими та культурними.

Ми не купили обладнання EVSORPE, тому що вдома у нас вже були свої добрі масажери. Але заходом залишилися задоволені. А наприкінці навіть приємний презент отримали – смарт-годинник. Найчастіше проходили такі заходи, з приємними людьми та корисною інформацією.