Темп життя зростає і часу на домашні відносини залишається все менше. Іноді навіть ніколи готувати. У цьому випадку дуже рятують напівфабрикати - це готова їжа, яку залишається тільки зварити/посмажити/запекти.

Де придбати напівфабрикати?

Подібної продукції вистачає у супермаркетах. Щоправда, їжа не дуже різноманітна – це переважно котлети, пельмені, вареники та млинці. Що робити, якщо хочеться страви з творогом? Шукати спеціалізованого постачальника. Завітайте на сайт vkustradicii.com.ua, щоб ознайомитися з пропозиціями компанії “Вкус Традицій”. Їй здійснюється доставка домашньої кулінарії ручного виробництва. Скористатися послугами можуть мешканці столиці та області.

Потрібно відзначити різноманітний асортимент компанії. Сирники представлені у різних варіаціях – із сулугуні, бананом, родзинками, маком. Ви можете знайти класичні сирні вироби. Разом із сирникамина сайті “Вкус Традицій вдасться придбати:

  • вареники;
  • пельмені;
  • млинці;
  • зрази;
  • пасту;
  • ковбаси та м'ясні страви.

Доступні випічка та солодощі, які складно знайти у продажу – наприклад, крем-мед, чурчхела.

"Вкус Традицій" передбачив навіть урочисте меню - це допоможе при організації заходу вдома. Гостей вдасться здивувати не лише оригінальними, а й смачними домашніми стравами.

"Вкус Традицій" використовує лише свіжі та натуральні продукти. За рахунок шокового заморожування вдається зберегти у стравах максимальну кількість цінних речовин. Такий варіант обробки також зберігає колір та смак продуктів. Приготувати напівфабрикати легко. Їжі забезпечується домашній смак.

Доставка здійснюється у день замовлення. Це рятує, якщо напівфабрикати потрібні терміново.

Ознайомитись з пропозиціями компанії можна на сайті, а також у “Телеграмі” або “Інстаграмі”. Тут же можна поставити запитання менеджерам щодо їжі або сервісу.

Цінова політика “Вкусу Традицій” адекватна, що робить його продукцію доступною широкого кола споживачів.

Кому знадобиться сервіс?

"Вкус Традицій" рятує господарок, які розриваються між будинком та роботою. Тепер не потрібно стояти кілька годин біля плити, щоб нагодувати всю сім'ю. Приготувати напівфабрикати можна за 7-15 хвилин. Залишається лише красиво подати готові страви.

Стане в нагоді сервіс одиноким людям, яким нікому готувати. Це практично – не доведеться витрачати час на пошук та купівлю продуктів. Їжа завжди буде в наявності в морозилці, будь-якої миті її можна швидко приготувати.

Зручно використовувати напівфабрикати, якщо поки що готуєш погано. Це дозволяє порадувати себе смачними та різноманітними стравами.