WXYodePUxqao2-p9YBQCIKfjlry2o4XpHkdXkLlcaTAuoXJXuZ49OUL51r5-wWgwR9o6xVIOATVSjf7pcVxnwq6XD-LDWKNQIGwaAsafA0RgMIibTElC4-le7L_r0UkRMpN7EG7w

Ремонт насос-форсунок є процесом, що вимагає наявності сучасного інструменту та обладнання. Знання будови дизельних форсунок та розуміння принципу їхньої роботи тут також має велике значення.

Якість ремонту має вирішальне значення для довготривалої роботи дизельної паливної апаратури. Це як у рекламі: не всі йогурти однаково корисні. Водій, що поважає себе, навряд чи стане довіряти свою "ластівку" дилетантам.

Що може вбити насос-форсунки? Правильно, низькоякісне паливо, паливні фільтри, що засмітилися… Можна довго розмірковувати про це. Чому б за відповідями на ці запитання не звернутися до професіоналів? Знайти їх нескладно. Прямо в центрі Києва розташована СТО Турбо Дизель Сервіс, яка виконує якісний ремонт насос-форсунок. Докладніше можна дізнатися тут https://dieselservice.kiev.ua/uk/services-prices/toplivnaya/remont-nasos-forsunok.

Для тих хто ще не знає, що таке СТО ТДС

У сучасному бізнесі якість сервісу має важливе значення. Цим правилом керуються і на Турбо Дизель Сервіс. У плані обслуговування своїх клієнтів їм немає рівних:

  • діагностика насос-форсунок проводиться на спеціальних стендах. Тільки після цього приступають до їхнього ремонту;
  • приїхали на СТО своєю машиною? Відмінно, фахівці ТДС самі знімуть форсунки з двигуна та після обслуговування встановлять назад;
  • стояти у черзі перед воротами СТО не доведеться. Зателефонуйте і заздалегідь призначте зручний для себе час. Немає значення, чи хочете приїхати на діагностику паливної апаратури або зробити ремонт насос-форсунок: перейдіть за посиланням на їх сайт і запишіть номер телефону;
  • не потрібно турбуватися про вартість ремонту. ТДС хоч і є престижною фірмою, але як елітний ресторан не накручує ціни. Всі ціни ви дізнаєтеся заздалегідь від персонального менеджера;
  • Ви не помилилися. Кожному своєму клієнту на СТО призначають персонального менеджера. Він займається ходом ремонту дизельних форсунок і повідомляє вам всі подробиці.

Як бути мешканцям інших регіонів?

Ну добре, це у Києві. А як бути мешканцям інших регіонів України? Їх дизельні автомобілі теж потребують якісного обслуговування.

На ТДС врахували це питання і вирішили дати можливість усім охочим надіслати дизельні форсунки поштою до Києва на СТО. Отримані деталі ремонтуються того ж дня. Потрібна перевірка насос-форсунок або більш складний ремонт, якість буде для всіх однаково високою.

Ще однією перевагою звернення до СТО Турбо Дизель Сервіс є гарантія 1 рік. Але це не означає, що за рік форсунки перестануть працювати. Це означає, що якщо власник дизельного автомобіля заправлятиметься на АЗС гарною соляркою, вчасно змінювати паливні фільтри, то насос-форсунки пропрацюють без поломок навіть більше року.

Якщо ви приїжджаєте на СТО своєю машиною, то можете самі бути присутніми при ремонті дизельних форсунок. При цьому зможете ставити питання щодо експлуатації дизельної паливної системи. Можете вважати це професійною консультацією, що входить у вартість ремонту.