В нашій країні щодня створюється близько 1000 нових компаній, і на жаль, більшість з них виходять з ладу в перші роки експлуатації. В основному це пов’язано з недостатньою підготовкою до ведення бізнесу. Хорошим способом уникнути негативних наслідків є налагодження співпраці із зовнішніми консалтинговими компаніями, зокрема з податковим радником для управління ризиками.

Податковий радник - чим саме він займається?

Податковий радник – це професія соціальної довіри, яку можуть виконувати люди з вищою освітою в галузі податкового права. У цьому випадку знання є ключовим фактором, що визначає престиж та професіоналізм компанії, яка надає такі послуги. До компетенції консультанта найчастіше входить:

  • надання висновків на проекти господарських договорів,
  • надання письмових та усних консультацій,
  • податкова інспекція,
  • представництво в суді,
  • проведення лекцій та навчання в галузі податкового права.

Чому варто вибрати роботу з радником?

Співпраця з податковим радником стає все більш популярною. Це пов’язано з тим, що підприємці, як початківці, так і ті, хто вже має великі компанії не встигають ґрунтовно вникати в юридичні та податкові аспекти. Тому саме співпраця з професіоналами пов’язана з численними перевагами. Власник бізнесу не тільки економить час, але й отримує гарантію, що рішення, які він приймає, правильні. Не рідко траплялося, що зміна податкового законодавства блокувала розвиток підприємств, оскільки особа, яка керувала компанією, не була впевненою, що вся її діяльність є законною. Податковий радник допоможе в податковій оптимізації, порадить, як зберегти фінансову ліквідність, що в кінцевому підсумку сприяє підвищенню ефективності компанії.

Аспекти, на які варто звернути увагу при виборі радника

Варто зазначити, що сам вибір податкового радника дуже важливий. Критерії, якими зазвичай керуються при встановленні співпраці, передусім є:

  • досвід роботи в галузі - однією з рекомендованих компаній в цьому плані є податкові та юридичні консультації. Персонал вже мав можливість вести багато податкових справ, а також підвищувати фінансову стійкість багатьох підприємств,
  • рекомендації інших людей, які вже мали можливість співпрацювати з даним підприємством,
  • співвідношення ціни та якості наданих послуг.

Сертифікований податковий радник поєднує комплексні фінансові знання з відмінними юридичними знаннями, доповненими хорошим почуттям бізнесу.