Персоналізувати автомобіль не означає негайно змінити колір кузова або прикрасити його кольоровими наклейками. Простіший спосіб – мати власний індивідуальний номерний знак. Існують загальні, але чітко визначені правила, яких необхідно дотримуватися для всіх номерних знаків.

Однак можна спроектувати автономера у Вінниці https://autonomera.kiev.ua/uk/vinnicza-avtonomera/ власноруч, звісно, ​​з урахуванням усіх вимог законодавства. Автомобіль з такими номерами напевно приверне увагу інших водіїв та учасників дорожнього руху. 

Номерні знаки виготовлені на замовлення – чи кожен може ними користуватися?

Фактично, індивідуальні номерні знаки можна замовити практично за будь-яких обставин. Це можна зробити при:

  • покупці нового автомобіля та першій реєстрації;

  • перереєстрації транспортного засобу;

  • зміні адреси, що пов’язано з переїздом в іншу область.

Однак є кілька обмежень щодо змісту номерних знаків. Ви не можете вільно вибирати літери та цифри, хоча маєте певну свободу в цьому питанні. Тому індивідуальні номерні знаки призначені для всіх, хто хоче персоналізувати свій автомобіль на кожному етапі його володіння. Умовою є дотримання чинних законодавчих норм і правил.

Власний номерний знак і ваш контент

Номерні знаки, виготовлені на замовлення, зазвичай містять ім’я, псевдонім власника або є його ініціалами. Бувають випадки, коли вміст є абревіатурою, яку може розтлумачити лише власник транспортного засобу. Цікавою технікою створення контенту для номерного знака є поєднання регіональних абревіатур з іншими знаками. Індивідуальний номерний знак може мати від 3 до 8 символів (літери або цифри). Повинно бути мінімум 2 літери, при чому одна з них на початку номера. Кількість цифр – 6.

Скільки коштує індивідуальний номерний знак?

Як і в будь-якому іншому випадку, ви реєструєте транспортний засіб за місцем проживання. Індивідуальні номерні знаки від Autonomera коштують дорожче звичайних. Потрібно врахувати вартість близько 500-700 гривень. 

Як прикріпити індивідуальні номерні знаки?

Кожен номерний знак повинен бути міцно закріплений. Це дозволить знизити ризик його падіння під час руху. Номерні знаки слід розташувати біля бампера безпосередньо на його поверхні або за допомогою монтажної рамки. Другий варіант виявляється більш вигідним, оскільки він менш інвазивний завдяки рамі. У бампері не доведеться свердлити 4 отвори, а варто лише прикрутити раму шурупами. Потім на ній розміщуються ваші індивідуальні номери. Раму можна використовувати як на передній, так і на задній частині автомобіля.