Львів − культурна столиця України, яка приваблює величезну кількість туристів з усього світу. Місто розташоване у західній частині України та славиться своєю красою. У Львів закохуються абсолютно всі, хто хоча б раз у житті тут побував. Намічається поїздка до Львова? Не має бажання користуватись громадським транспортом? Сьогодні великим попитом серед сучасного населення користується послуга прокат авто у львові

Де можна оформити прокат авто у Львові?

Компанія RENTAL пропонує своїм клієнтам безліч можливостей по цьому питанню. Відтепер ви зможете взяти в оренду авто, котре буде відповідати усім вашим потребам, критеріям, смаковим забаганкам. 

Основні переваги компанії:

  • оперативність в роботі;

  • широкий спектр послуг;

  • якість обслуговування;

  • справні автомобілі, котрі пропонуються в оренду;

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;

  • прозорість цін;

  • гарантії;

  • легальність. 

ще однією великою перевагою оренди авто у Львові від RENTAL є те, що вам не потрібно буде збирати великий пакет документів. Перед видачею автомобіля, необхідно надати оригінал паспорта та посвідчення водія з відповідною категорією.

Послуга оренди авто забезпечує вам свободу пересування, можливість планувати власний графік та розпорядок дня, не очікувати таксі та не користуватися громадським транспортом, деталі за посиланням https://rental.ua/.

Абсолютно всі машини, які пропонуються для оренди, знаходяться в справному стані. У салонах чисто, не накурено, сторонні запахи повністю відсутні. У багажному відділенні ви зможете розмістити всі сої речі. 

Як оформити замовлення?

Оформити оренду авто у Львові ви можете у будь-який зручний для вас час в режимі онлайн. Менеджери компанії готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти підібрати авто за вашими потребами. Компанія готова співпрацювати як з фізичними, так і з юридичними особами. Ви зможете орендувати авто з водієм та без. Оренда транспортного засобу здійснюється на підставі договору, який підписується між сторонами. У договорі вказані відповідальності та обов'язки сторін.

Що стосується вартості оренди, то даний показник може варіюватися, але є дуже доступним для кожного бажаючого. В даному випадку ціна оренди визначається в індивідуальному порядку. Вартість оренди авто не включає в себе оплату проїзду по платних дорогах, всілякі штрафи, вартість паркування, паливо, ремонт коліс, тощо.

На сайті ви можете ознайомитись з відгуками постійних клієнтів та ще раз переконатись у надійності компанії.