Букмекерська контора Паріматч Україна дозволяє гравцям робити ставки з форою. Фора – це штучна перевага або допустиме відставання для однієї з команд, які беруть участь у змаганні. Вона додає певну кількість голів, шайб чи балів до підсумкового результату події. Фору варто використовувати, якщо гравець хоче зробити ставку на явного фаворита або, навпаки, на команду, ймовірність перемоги якої дуже низька.

bk-parimatch

Як працює фора

У разі використання фори, вона додається до фактичного результату парі. І букмекер орієнтується саме на це значення. Якщо підсумковий результат свідчить про перемогу команди, вибраної гравцем, він отримує виграш. А якщо результатом матчу стає нічия, гравцеві повертається його ставка. Тобто, користувач може захистити себе від зайвого ризику та заощадити гроші.

Фора може бути плюсовою чи мінусовою. Якщо фора плюсова, до підсумкового результату матчу додається певна кількість балів. Якщо мінусова – бали віднімаються. Робити ставки з форою можна на офіційному сайті БК, на його дзеркалі чи у завантаженому додатку. Для цього гравцю необхідно зареєструватися та ознайомитися з правилами роботи букмекера.

Як робити ставки з форою

Користуватися послугами букмекерської контори гравець зможе відразу після реєстрації. Щоб створити обліковий запис, йому необхідно увійти на сайт закладу, заповнити анкету, вказавши в ній персональні дані, пройти ідентифікацію та підтвердити інформацію про себе. Це можна зробити за допомогою комп’ютера чи мобільного телефону.

Після реєстрації користувач стає власником персонального акаунту та отримує можливість відкрити рахунок у Паріматч. Також він може отримати бонус за реєстрацію у розмірі 2500 гривень. Бонусні кошти можна використовувати для ставок на спорт нарівні з реальними грошима. Головне – виконати умови щодо відіграшу заохочування.

Зареєструвавшись та зробивши депозит, клієнт клубу Парі Матч зможе перейти безпосередньо до гри. В лініях букмекерської контори ставки з форою позначаються великою літерою «Ф». При цьому «Ф1» позначає, що фора надається першій команді, а «Ф2» – що її отримує друга команда. Також фора в ставках завжди супроводжується знаками «+» та «–». Зверніть на це увагу, коли будете формувати купон.

Переваги букмекерської контори Паріматч

Окрім Парі Матч, в Україні існують й інші букмекери, які приймають ставки з форою. Але більшість гравців віддають перевагу саме цій компанії, оскільки вона:

  • бере низьку маржу та пропонує клієнтам високі коефіцієнти;
  • підтримує різні платіжні системи;
  • гарантує гравцям оперативність поповнення рахунку та виведення коштів;
  • дарує бонуси та промокоди, часто проводить акції;
  • гарантує клієнтам цілодобову підтримку.

Віддаючи перевагу цій компанії, гравець робить вибір на користь надійності та якісного сервісу. Тому Паріматч має стабільний попит у громадян України.