Такі сучасні машини як аеродинамічні сепаратори зерна призначені для очищення та подальшого калібрування посівного з товарним матеріалами. Серед культур, що їх за допомогою аеродинамічних сепараторів можна очищати та калібрувати, фахівці виділяють наступний матеріал:

  • різні зернові із зернобобовими;
  • овочеві з баштанними культурами;
  • кормові культури та різні сипучі домішки.

Що важливо знати про сепаратори?

Якщо говорити про аеродинамічні зернові сепаратори, хороший вибір яких ви можете побачити на сайті https://agrohelix.com.ua, ми окремо хотіли б виділити відмінну можливість не травмувати в процесі обробки зерна, що обробляється в машині. За допомогою цього обладнання можна в досить короткий термін закінчувати обробку однієї культури та одразу переходити до обробки іншої культури. За рахунок наявності в сепараторах частотних перетворювачів вдається досягати можливості працювати у різноманітних режимах. Примітний і той факт, що двигун пристрою чудово захищений від будь-яких перепадів напруги.

Конструкція машини довговічна та проста. У цьому обладнанні можна проводити переробку зерна навіть незважаючи на те, який у нього рівень вологості й тим більше який рівень забруднення. Плюс до всього з покупкою аеродинамічних сепараторів у вас відпаде необхідність покупки та потім заміни спеціальних грат (окремо під кожну культуру, що обробляється).

До речі, широкий вибір аеродинамічних сепараторів зерна ви завжди зможете знайти на офіційному інтернет-сайті відомої української компанії AgroHelix, що розташований тут – agrohelix.com.ua. Тому за першої ж необхідності обов'язково звертайтеся. Ми на всі 100% впевнені в тому, що ви будете задоволені не лише відмінною оригінальністю та якістю виконання сепараторів, але й найприємнішою у світі співпрацею.

Грамотні та кваліфіковані співробітники компанії будуть раді вичерпно відповісти на ваші запитання, абсолютно безкоштовно проконсультувати вас та професійно допомогти у процесі вибору оптимального обладнання під кожні конкретні завдання. До речі, більше цікавої інформації ви знайдете на сайті – https://agrohelix.com.ua/ru/yak-viznachiti-napryamok-obertannya-shneka/. Тому в будь-якому разі при першій необхідності обов'язково звертайтеся.