Щоб зрозуміти для себе, який бойлер львів купити, для початку визначтеся з деякими базовими параметрами і переважними особливостями водогрійного приладу.

Перше питання, що виникає у споживача, – це «Який бойлер краще купити – газовий або електричний?». Якщо у Вашому будинку не передбачений варіант використання додаткового газового обладнання, то швидше за все, доведеться зупинити свій вибір на електричному бойлері. Інакше будуть потрібні дозвіл на установку і значні грошові витрати. Швидкість нагріву у газового бойлера вище з-за його високої потужності, однак такі бойлери можуть перевантажити мережу.

Більше інформації про розширювальні баки ви можете отримати в розділі розширювальні баки львів ціни нашого сайту.

Напірні водонагрівачі можуть повноцінно працювати тільки в разі стабільного тиску не нижче 6-ти атмосфер, зате вони здатні забезпечити гарячою водою відразу кілька точок. А ось нагрівачі відкритого типу не залежать від напору води, але можуть забезпечити лише локальну точкову подачу води.

Інтернет-магазин опалення у львові пропонує крищий вибір бойлерів в місті.

Обсяг бака вибирається в залежності від Ваших індивідуальних потреб у гарячій воді. Наприклад, для сім'ї з 3-х чоловік 100 л буде цілком достатньо.

Форма і розміри нагрівача відіграють важливе значення, особливо якщо є обмеження по площі. Малий по діаметру, але довгий вертикальний бойлер відмінно кріпиться в кутку, горизонтальний зручно підвісити під стелею, а малолітражки взагалі помістяться в просторі під раковиною.

Перевагу варто віддавати добре зарекомендованним моделям, проте не потрібно переплачувати тільки за бренд. До речі, газові нагрівачі стоять на порядок дорожче електричних, однак більш економічні в експлуатації.

Наявність декількох режимів нагріву передбачає наявність економного режиму. Така функціональна можливість досягається за рахунок установки додаткових нагрівальних елементів.