Компанія Євроком Компонентс є провідним виробником друкованих плат в Україні. Ви можете вибрати та купити друковані плати потрібного зразка з бажаними технічними характеристиками. Ми пропонуємо дрібносерійне, середнє та великосерійне виробництво друкованих плат у стислий термін із збереженням високої якості продукції. Великосерійне виробництво друкованих плат дозволяє замовнику заощадити та знизити вартість однієї одиниці продукції. Ми приймаємо замовлення на виробництво типових та нестандартних друкованих плат, у тому числі друкованих плат на металевій основі, плат підвищеної складності, жорстко-гнучких друкованих плат. Ви можете оформити заявку на сайті eurocom-c.com на виробництво електронних компонентів та друкованих плат безпосередньо на сайті замовника.

Плюси виробництва друкованих плат в Україні від Євроком Компонентс

Друковані плати в Україні PCB Borads від виробникаЗа роки роботи на ринку нам вдалося створити сучасне виробництво на найвищому рівні. Наявність потужної матеріально-технічної бази дозволяє виготовляти плати:

  1. одне та двосторонні;
  2. багатошарові;
  3. на підкладці з алюмінію;
  4. із високим коефіцієнтом теплопередачі.

Фахівці компанії пропонують комплексні конструкторські та технологічні рішення для замовників із будь-яких регіонів України та світу. Ви можете отримати консультацію у спеціалістів нашої компанії та замовити відповідні друковані плати за складеним технічним завданням.

Ми працюємо з друкованими платами 4-5 класу складності. Вся продукція виробляється за європейськими стандартами та має сертифікати, що підтверджують її якість. Постійні замовники друкованих плат від Євроком Компонентс – виробники електротехніки, майстерні ремонту електрообладнання, підприємства атомної, авіаційної галузі, теплові електростанції в Україні, Європі, Африці, Азії, США.

Виробництво друкованих плат від Євроком Компонентс сертифіковано за міжнародними стандартами. Ось уже котрий рік компанія постачає на ринок друковані плати відмінної якості. Наші кваліфіковані майстри та спеціалісти з виготовлення електрокомпонентів швидко адаптують креслення клієнта до виробничого процесу. Незмінно висока якість продукції забезпечує постійний контроль якості всіх етапів виробничого процесу. Друковані плати виготовляються на заводах, які оснащені найсучаснішим обладнанням. Для кожного замовлення підбирається свій тип виробництва залежно від складності продукції, кількості друкованих плат, термінів виконання замовлення.

Основні переваги співпраці з виробником друкованих плат (PCB boards) Євроком Компонентс біля Києва

Коли ми просимо наших партнерів по бізнесу та клієнтів назвати основні переваги співпраці з вирбником електроніки та друкованих плат - компанією Eurocom Components, більшість із них називають:

  • Вигідні умови співпраці.
  • Лояльна цінова політика.
  • Офіційна гарантія на продукцію.
  • Мінімальні терміни виконання замовлення та суворе дотримання часу постачання продукції.

Кваліфікований персонал готовий завжди прийти на допомогу в питаннях виробництва друкованих плат або інших електронних компонентів.