Сучасній людині все складніше знаходити час на виконання таких побутових справ, як прибирання, готування, прання, прасування. А тим паче походи до магазинів. На щастя, є спеціальні служби, які готові взяти на себе частину ваших турбот і звільнити дорогоцінні години. Але, крім вільного часу, доставка товарів має низку інших, незаперечних переваг. Розглянемо їх докладніше.

Широкий вибір продуктів та варіативність меню

Великі супермаркети хоч і радують своїм асортиментом, блукати їхніми нескінченними лабіринтами мало кому приносить задоволення. А якщо ви готуєте щось складніше за кашу або суп із 3–4 інгредієнтів, є ризик провести половину вечора в пошуку необхідного. Сервіси доставки продуктів мають зручне меню, де всі позиції розсортовані за категоріями та знайти потрібне можна всього у два кліки. Навіть якщо ви не знаєте, на якій «полиці» лежить продукт, можна скористатися пошуковою системою сайту.

онлайн-покупки

Здебільшого постачальники пропонують асортимент ширший та різноманітніший, ніж у супермаркеті. Наприклад, доставка продуктів у Києві на Лівому березі, Оболоні https://turbo.ua/. Тут ви можете купити не тільки все для приготування улюбленої їжі, але й косметику, товари для домашніх улюбленців та багато іншого.

На відміну від готової їжі, доставка продуктів вимагає докласти зусиль, щоби накрити стіл. Але ви отримуєте можливість готувати саме те, що любите та як любите — з необхідною кількістю солі, пропорціями, спеціями. Ну а для найледачіших завжди є напівфабрикати та страви швидкого приготування. Останні можна використовувати і як офісний обід.

Збереження фізичних сил

Якщо супермаркет розташовується не у вашому будинку, то за особистої закупівлі вам доведеться ще й нести пакет із провізією додому. Навіть якщо ви їздите автомобілем — покупки вимагають фізичних зусиль. Кошик із продуктами не завжди виявляється таким легким, як спочатку здавалося, а з неповоротким візком не зручно оперативно купувати необхідне. Також доведеться завантажити та вивантажити все з багажника, піднятися додому. З кур’єрською службою вам залишається тільки отримати замовлення прямо біля свого порога.

супермаркет

Економія грошей та турбота про здоров’я

Як би дивно це, на перший погляд, не здавалося — онлайн-покупки допомагають економити гроші, а також:

  • планувати бюджет;
  • складати меню заздалегідь;
  • дотримуватися правильного харчування.

В офлайн магазині нас чекає безліч хитрощів від маркетингового відділу. Там і розташування вітрин, і зонування магазину, і навіть підсвічування організовано так, щоби покупець витратив більше, ніж він розраховував. Підступні акції, яскраві цінники зі знижками, привабливі упакування новинок наче гіпнотизують, рука мимоволі тягнеться за товаром, якого близько не було у вашому списку.

Спокуса купити шкідливі чипси, солодкий газований напій чи глазуровану булочку також набагато вища, якщо ви бачите їх прямо перед собою. Картинка на екрані виглядає не так привабливо, та й запахи не передає, тому у вас більше шансів протистояти потягу. Зрештою, можна просто не заходити в небажані розділи каталогу.

кур'єр

Із сайтами доставки їжі зручно заздалегідь планувати меню на тиждень або кілька днів, одразу прораховуючи свої витрати та вибираючи оптимальні варіанти. Також можна додатково заощаджувати на акціях, програмах лояльності та різних бонусах для постійних клієнтів.

Як бачите, є безліч причин позбавитися звички самому ходити до магазинів. Це не тільки маса вільного часу, але і дбайливе ставлення до фінансів, турбота про себе.