Послуга оренди будівельної техніки стає все більш популярною в Україні. Її використовують як підприємці, і індивідуальні клієнти. Рішення орендувати спецтехніку у компанії technosila.com.ua приносить багато переваг, здебільшого пов'язаних із фінансовою економією.

Оренда спецтехніки – 8 основних переваг

Великі можливості з точки зору типу обладнання, що орендується

Компанії, що надають орендні послуги, пропонують широкий спектр обладнання. Від електрогенераторів та бетономішалок до нагрівачів, нарізачів стін, шліфувальних машин та фрезерних машин до екскаваторів-навантажувачів, міні-екскаваторів, підмітально-прибиральних машин та самоскидів. Ви знайдете обладнання, необхідне практично для будь-якої інвестиції у будівництво - від земляних робіт до ремонту, оздоблення та очищення.

Негайне надання послуг. Спецтехніка береться в оренду одразу.

Економія часу та мінімум формальностей

Оренда спецтехніки – відмінна економія часу інвестора. Вам не доведеться витрачати його на вибір відповідного верстата або довгострокову реєстрацію обладнання. Завершення всіх реєстраційних формальностей лежить на підприємства, що надає послуги оренди. Це також стосується ліцензії на машини.

Обладнання найвищої якості

Орендуючи спецтехніку, ви отримуєте гарантію, що вона буде повністю справною і відразу готовою до роботи.

Ремонт та технічне обслуговування включені

Пропозиція оренди включає додаткову сервісну послугу. Інвестору не потрібно робити ремонт самому, адже у разі потреби у його розпорядженні цілодобовий сервіс. Орендареві також не потрібно турбуватися про технічне обслуговування обладнання, тому що він не повинен утримувати його в робочому стані. Завдяки цьому будь-які роботи проходять швидше та ефективніше.

Рішення у разі виходу з ладу власного обладнання

Оренда спецтехніки – відмінне рішення, якщо у вас вийшла з ладу власна техніка. Тоді немає необхідності одразу вкладати кошти в нове обладнання – ви можете орендувати його та уникнути непотрібних простоїв на роботі.

Фінансова економія

Послуга дозволяє значно зменшити вартість вкладень. Особливо це актуально для разових замовлень. Це також окупається при постійних замовленнях, тому що оренда економічніша, ніж покупка нового обладнання. Компанії, що часто розвиваються, не можуть дозволити собі такі значні витрати - тоді на допомогу приходить оренда.