Для того, щоб завжди почуватися в безпеці, потрібно скористатися професійним обладнанням та послугами охоронних фірм. Тільки комплексний підхід допоможе гарантувати безпеку майна або людей.

Якщо вам потрібен захист, ви можете звернутися до професійної агенції “Шериф” (https://sheriff.com.ua/uk/), яке є одним з найбільших в Україні. Охорона квартири та приватних будинків є найбільш популярною послугою фірми, для неї використовують професійне та сучасне обладнання.

Що пропонує “Шериф”

Компанія пропонує такі послуги:

 • Підбір та встановлення сигналізації у будь-яких приміщеннях.

 • Гарантійне обслуговування.

 • Ремонт у разі необхідності.

 • Пультова охорона.

 • Фізична охорона людей та приміщень.

Послуги пропонуються як приватним особам, так і юридичним. Можна замовити охорону житлових комплексів, складів, підприємств, магазинів, готелів та інших закладів. Компанія забезпечить комплексний захист, спеціалісти також допоможуть встановити пожежну сигналізацію (https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/pozharnaia-sinalizacia-2/). Її зазвичай встановлюють в закладах громадського харчування та масових скупчень людей. Вдома таке обладнання встановлювати не обов'язково, проте ті, хто хоче підвищити рівень безпеки, обирають професійні пожежні сигналізації.

Що потрібно для безпеки приміщень

Для забезпечення захисту комплект обладнання обирають індивідуально, але зазвичай у ньому є:

 1. Головний пристрій, до якого приєднують всі елементи.

 2. Датчики руху, розбитого скла, світла, удару.

 3. Додатково можна встановити датчики води, газу, диму чи вогню.

 4. Кнопка тривоги. Вона миттєво викликає групи швидкого реагування.

 5. Звукова чи світлова сирена.

Для повноцінного захисту можна під'єднати пультову охорону. Принцип її дії такий: у разі активації детектора, сигнал передається на головний пристрій. Далі інформація поступає на пульт, де її приймає та опрацьовує диспетчер. Він може викликати групу швидкого реагування у разі такої необхідності. Норматив для виклику групи складає 30 секунд, для її приїзду - 4-7 хвилин. Це найкращий спосіб гарантувати безпеку. Одночасно з викликом групи, повідомлення про випадок отримує володар

Переваги компанії “Шериф”

Компанія пропонує найбільш широкий вибір послуг, тут навіть є приватний детектив, та їх високий рівень. Головні переваги “Шериф”, це:

 • Доступні ціни, послуги можна замовити на виплат, сплативши за монтаж обладнання.

 • Якісне та сучасне обладнання, в компанії обирають техніку Ajax. Це найкращий вибір для будь-якого приміщення.

 • Компанія має свій автопарк, тому група завжди приїжджає швидко.

 • Постійно проводиться підвищення кваліфікації для співробітників.

 • Є гарантія матеріальної компенсації. Якщо група швидкого реагування не встигне приїхати на виклик, та господар зазнає матеріальних втрат, компанія компенсує йому від 5000 до 100 000 гривень.

Компанія “Шериф” стоїть на варті вашої безпеки.