Всім відомий факт, що, якщо тривалий час покривати нігті гель-лаками, вони псуються, втрачають свою міцність, починають «хворіти». Без цього не обійтися, якщо хочеш мати доглянуті ручки і модний манікюр з актуальним в поточному сезоні дизайном. Без пошкоджень структури нігтя обійтися, звичайно, можна, але далеко не завжди. У зв'язку з цим важливо знати, як відновити нігті після гель лаку і, що для цього потрібно робити.

Чому страждає пластина нігтя

Негативного впливу на нігті матеріали для манікюру, серед яких і гель-лак, не роблять, але це не виключає наявність проблеми. Але провокують її поява в більшості своїй порушення технології нанесення гель-лаку, а також його зняття надалі. В основному помилки допускають новачки, які виконують роботу вдома. Якщо дівчина, яка робить сама собі манікюр, не має досвіду, не розуміє, як правильно нанести матеріал і зняти старе покриття, хоче все виконати швидко, в більшості випадків нігті будуть пошкоджені.

У тому випадку, коли покриття на нігтях знаходиться занадто довго, теж можуть виникнути неприємні наслідки, а саме:

  • пластина нігтя дуже сильно стоншується;
  • ніготь стає ламким, починає розшаровуватися;
  • можливі травми пластини;
  • при дотику відчувається біль;
  • іноді розвивається грибок, оніхолізіс.

Незалежно від типу проблеми, нігті потребують відновлювальних процедурах.

Навіть, якщо стартовий набір для манікюру дорогий і відмінної якості, неприємності можуть виникнути. До речі, придбати все для манікюру є можливість на сайті магазину «Лимонад». На сайті, також, опубліковані цікаві і корисні матеріали, наприклад, як відновити нігті після гель лаку, ніж знімати гель, який з продуктів краще, відгуки покупців.

Як швидко відновити нігті після гель-лаку?

Щоб повернути нігтям здоров'я, краще відвідати салон і пройти кілька спеціальних процедур, наприклад, запечатування, парафінотерапія та інші.

В інтернет-магазині limonad можна придбати спеціальні відновлюючі засоби. У каталозі розміщені їх фото і характеристики. Щоб відновлення зайняло мінімум часу, важливо прислухатися до порад фахівців.

Як відновити нігті після гель лаку вдома

Одних лише салонних процедур недостатньо, вдома теж потрібно подбати про руки. Якщо зробити все в комплексі, то незабаром структура нігтів стане колишньою.

Перше, що потрібно-це ванночки:

  • з йодом;
  • з ромашкою або маслом оливок;
  • з морською сіллю.

При наявності на нігтях жовтизни допоможе звичайний лимонний сік. Його слід кожен день (один раз) втирати в поверхню нігтя. Для одного нігтя досить краплі соку.

Живильні масла, креми, Вітамін Е, також допоможуть вирішити питання.

Під час прибирання, контакту з миючими та миючими засобами потрібно надягати рукавички.