Однією з найпоширеніших альтернатив кросівками є саме вони, оскільки з'явилися в повсякденному гардеробі, перейшовши зі сфери спорту. Вперше вони були поміченими у вигляді хайтопів для баскетболу, тобто мали підвищений до рівня щиколотки корпус, аби запобігти травмуванню під час динамічних, різких рухів та стрибків. Ще однією характерною відмінністю був резиновий мис. Моделі відрізнялася каучуковою підошвою, яка добре зчеплювалася з гладкою поверхнею. Це привернуло увагу скейтерів, які каталися на доволі ковзкій, а часом і мокрій поверхні.

З плином часом вони трансформувалися, з'являлися у більш легкому пакеті матеріалів, тобто почала використовуватися синтетика, яка була значно легшою, що дозволило використовувати їх щодня, не завдаючи дискомфорту стопі. Вони стали певним симбіозом з кросівками, адже перейняли від них чимало рис. Проте, найбільшою відмінністю все ще залишається пряма підошва з різною варіацією висоти (зважаючи на швидкий плин тенденцій). Тож сьогодні ми бачимо на вітринах фешенебельних бутиків, навіть свого роду платформу висотою від 4 см. Це дозволяє комбінувати їх у дійсно трендових образах в парі з романтичними спідницями, шортами та джинсами у ретро-стилі.

Що стосується сьогоднішнього пакету матеріалів. Можна зустріти як натуральну, так і штучну шкіру, як парусину, так і більш легкий, а то і сітчастий текстиль. Така варіативність дозволяє підібрати модель згідно з сезоном, а також зі стильовим вподобаннями. Тобто якщо потрібно щось більш універсальне, підберемо шкіру, якщо ж необхідно знайти круїзний варіант, краще за все придбати тканинну модель для максимального комфорту. Розмаїття декоративного наповнення також вражає — не тільки однотонні варіанти, але й комбінування конструктивних деталей у стилі колор блок або ж різного роду візерунки чи можливо просто принт-лого по всій площині. 

Проте, як і будь-яким елементам гардеробу, краще віддавати перевагу перевіреним торговим маркам, які піклуються про своїх клієнтів, пропонують виключно першокласні матеріали та гідний рівень пошиття. Таких торгових марок доволі багато представлено в інтернет-магазині MD-Fashion. Тут більше ста представників зі всього світу, які або додали до свого спектру продукції кеди або ж є саме спеціалізованою взуттєвої компанію. Тому рекомендуємо ознайомитися, оскільки вони поставляють свою продукцію компанії, як офіційному представнику в Україні, що гарантує клієнтам належний рівень якості з гарантією оригінальності товару від виробника.