Сезон теплого одягу можна вважати відкритим. Але ви заглядаєте в гардероб і розумієте, що до зими зовсім не готові: вішалки прикрасив одяг для сонця і спеки. Тому саме час озброїтися натхненням та зробити оновлення. До списку обов'язкових покупок додайте затишні светри, худі чоловічі, спортивні костюми та шарфи.

4 базові речі, які варті вашої уваги

Перший сніг і температура, яка прагне до нуля, — гарні нагоди подбати про зимовий гардероб. У холоди вам точно знадобиться такий одяг:

  • худі — багато чоловіків віддають перевагу цим кофтам за те, що в них одночасно тепло і затишно, а капюшон надійно захищає від незапланованих опадів або сильного вітру;
  • светр — що може бути затишніше в холодну пору року, адже він підходить як для адептів мінімалізму, так і для шанувальників химерних і незвичайних речей;
  • шарф — він стане помічником у боротьбі із сильними морозами, причому навіть якщо ви віддаєте перевагу виключно спортивному стилю, адже вовняний шарф, що огортає вашу шию під курткою, дозволить комфортно почуватися навіть у мінусову температуру;
  • спортивний костюм — здається, це ідеальна модель для чоловіків, тому що в такому одязі комфортно, не відчувається скутості рухів, будь-якого дискомфорту.

Розширити цей список базових речей можна на власний розсуд, орієнтуючись на свої вподобання.

Що врахувати під час вибору зимового одягу?

Дизайнери дозволили сучасним чоловікам вибирати одночасно стильне та тепле, тому вам не доведеться жертвувати зовнішнім виглядом на користь тепла. При цьому варто завжди оцінювати якість одягу та краще купити одну гарну річ, ніж 10 не дуже добрих. Важливо, щоб тканини добре пропускали повітря та забезпечували оптимальний мікроклімат у холодну пору року.

Спортивний бренд PUMA пропонує безліч прекрасних рішень на зиму: костюми, кросівки та одяг для будь-яких цілей. Ви зможете скласти базовий гардероб та весь сезон складати стильні аутфіти, почуваючись у теплі.