У наш час багато хто (якщо не усі) прагнуть заощадити. Що й казати, часи не прості, розкидувати гроші ніякого сенсу немає.

Але ж при цьому так хочеться отримати за свої гроші справжню корисну річ, а не «одну назву».

Один із варіантів – звернути увагу на так званий «якісний китай». Явище це вже не таке й нове. Багато хто знає, що китайці виробляють для ринку розвинених країн по-справжньому добре зроблені речі.

Vector Optics – один із таких брендів, що спеціалізуються на якісній бюджетній оптиці.

Незважаючи на стереотип, що якісна оптика обов'язково коштує дуже дорого, приціли від "Векторів" просто на диво надійні та комфортні в роботі.

Якщо ви зібралися купити хороший оптичний приціл і при цьому не переплатити, зверніть увагу на Vector Optics 6x40-Reaver. Плюсів у цього “Розбійника” (а саме так перекладається з англійської “Reaver”) справді вистачає:

  • Кратність (сила збільшення) у прицілу стала. Давно відомо, що приціли з постійною кратністю виходять легше, простіше, надійніше, дешевше, і при цьому дають більш чітку та ясну "картинку".
  • Сама по собі кратність у 6х є компромісною, але при цьому досить універсальною величиною. Вона цілком підійде і для стрільців з пневматики і для полювання на дрібну дичину в умовах лісу.
  • Діаметр об'єктива цілих 40 мм! Скло лінз дуже чисте, без артефактів. В результаті приціл дає дуже світле та насичене видиме зображення. У нього досить велике поле зору і не маленька вихідна зіниця. Цим прицілом дуже зручно користуватися навіть для новачка. Погодьтеся, для бюджетної моделі це дуже добре.

До речі, приціл має просто чудову комплектацію! За ті гроші, що ви за нього віддасте, ви окрім прицілу отримаєте ще й пару кілець на планку Weawer, серветку з мікрофібри та захисні кришки на об'єктив та окуляр!

Приціл сумісний з пневматикою СО2 та РСР, а також карабінами під патрон 22LR. Прихильників саме з таких “стволів” у нас н так вже й мало. І саме для них Vector Optics 6x40-Reaver буде просто чудовим варіантом.

Іншими словами, якщо ви хочете купити недорогий, але цілком справжній, працездатний оптичний приціл, ви можете почати з Vector Optics.

Так, це дуже проста модель, яка надасть вам буквально необхідний мінімум можливостей. Але, для початку, це цілком гідний варіант, який дозволить прицілюватися та влучати у ціль. І зрозуміти нарешті, чи подобається це заняття вам взагалі.

Починають завжди з простого та малого. Якщо ви ─ стрілець-початківець, Vector Optics ─ те що вам треба.

Поєднання параметрів ціна/якість у цього прицілу просто унікальне. Перевірте самі, ви побачите, “Розбійник” від Vector Optics обов'язково приємно здивує вас!

Джерело - https://grandway.ua/catalog/optika/pricely/vector-optics/