Власники приватних будинків все частіше на прибудинковій території облаштовують басейни, які створюють приємні умови для літнього відпочинку. Будь-яка спека не страшна, коли можна насолодитися прохолодою води басейну. Але штучна водойма потребує ретельного догляду. Для цього потрібне обладнання (фільтри, насоси, компресори тощо) та засоби дезінфекції.

Компанія Aquapolis

Підприємство майже два десятиліття займає позицію лідера на ринку продажу басейнів, обладнання та хімії для них. Менеджери компанії постійно відстежують появу нових технологій, щоб пропонувати споживачам найякіснішу продукцію. Магазин Aquapolis реалізує оригінальні, сертифіковані товари відомих брендів, що відповідають вимогам міжнародних стандартів якості та безпеки. У наявності понад 5 тисяч товарних позицій. Товар відправляється клієнту у день оформлення замовлення. Передбачено безкоштовне доставлення замовлень, вартість яких перевищує 1499 грн.
Клієнт має можливість оплатити товар зручним для себе способом.

Хімія для басейнів

В каталозі товарів, розміщеному на інтернет-ресурсі компанії Aquapolis:
https://aquapolis.ua/ua/sredstva-po-uhodu-za-vodoi/tip-sredstva/dlja-dezinfekcii/forma-vypuska/tabletki.html, представлені засоби для дезінфекції води в басейнах відомого виробника AquaDoctor. Пропонуються дезінфіктанти AquaDoctor на основі хлору:
- швидкої дії;
- 3 в 1;
- тривалої дії.
Дезінфікатор швидкої дії С-60Т використовується для проведення первинної обробки води у басейні, він активно бореться з грибками, вірусами, бактеріями, знезаражує каламутну, застояну, дуже брудну воду.

Повільнорозчинний препарат МС-Т 3 в 1 забезпечує випадіння в осад найменших частинок, що забруднюють воду. У препараті міститься:
- активний хлор;
- альгіцид, що бореться з водоростями;
- коагулянт, який зменшує каламутність води.
Засіб тривалої дії С90-Т знищує бактерії, цвіль гриби. Завдяки відсутності в складі препарату вапна, він не сприяє формуванню вапняного нальоту. Дезінфікатори на основі хлору підходять для всіх типів басейнів з водою будь-якої жорсткості. Вони демонструють високу ефективність у спеку та при сильному випроміненні сонця, не містять шкідливих для здоров’
я фосфатів. Щоб економно використовувати хімпрепарати, треба щотижня перевіряти основні параметри води використовуючи тестер AquaDoctor, який також можна придбати в інтернт-магазині.