На воду в середньому припадає 60 % маси тіла дорослої людини. Хоча всі це знають, але більшість співвітчизників все ще п’ють занадто мало води.

Якими можуть бути наслідки цього?

Вода не забезпечує організм значною кількістю речовин, але бере активну участь у транспортуванні поживних речовин до органів та клітин організму. Без присутності якісної води, пропонованої на сайті https://aquapro.ua/ в вашому організмі не могли б відбуватися ніякі обмінні процеси. Втрата близько 1-2 % води в організмі викликає втому, при цьому вже 10 % - може загрожувати вашому життю. Ось причини, чому вам потрібна вода:

1. Вода натуральна

Вода є найбільш природною і, по суті, єдиною рідиною, необхідною для життя. У ній немає зайвих добавок, немає цукру, а значить, і калорій. Чиста вода повинна бути основним джерелом рідини в вашому щоденному раціоні і становити мінімум 60-80 %, що ви п'єте протягом дня. Питна вода позитивно вплине на ваше здоров’я та самопочуття.

2. Вода накопичується

Вміст води в організмі людини може становити до 75 % від загальної маси тіла (новонароджені – 75%, дорослі – в середньому 60%). Вода присутня в кожній тканині та клітині вашого тіла, завдяки чому можуть відбуватися всі необхідні для життя процеси. Ви можете прожити навіть місяць без їжі, але лише кілька днів без води. Ваш організм не може накопичувати велику кількість води, тому ви повинні постійно поповнювати її кількість.

3. Вода покращує травлення

Вода необхідна для нормального перебігу травних процесів. Споживання їжі, її ковтання та подальше транспортування в шлунково-кишковому тракті залежить від відповідного вмісту води в слині, шлунковому соку, кишковому соку та жовчі. Нестача води порушує всі ці процеси.

4. Вода для схуднення

Регулярне пиття більшої кількості води між прийомами їжі (і натщесерце, і безпосередньо перед сном) недарма рекомендується всім людям, які хочуть позбутися зайвих кілограмів. Вживаючи воду, ви не тільки покращуєте ваш обмін речовин, але й можете приборкати надмірний апетит. Стакан води, випитий приблизно за 20 хвилин до їжі, дозволяє зменшити кількість споживаної їжі, забезпечуючи відчуття ситості.

5. Вода очищає

Вода сприяє очищенню організму від непотрібних речовин та токсинів. Разом із сечею з нього видаляються кінцеві продукти метаболізму. Отже, якщо на вашій шкірі з’являються непривабливі прищі, це може бути першою ознакою того, що ваше тіло потребує очищення від токсинів.