Серіал Squid Game нещодавно став однією з найпопулярніших постановок на Netflix. Його дивляться глядачі по всьому світу і все більше запитань про його продовження. Що буде створений другий сезон серіалу Squid Game – це інформація, яку офіційно підтвердив режисер популярного серіалу Netflix.

Що варто знати про майбутній сезон?

В мережі на сайті новини культури з'явилася інформація про наступний сезон серіалу Squid Game. Все завдяки інтерв'ю з режисером-постановником - Гаваною Дон Хьюком. Поки що інформація про можливе продовження залишалася предметом здогадів, але заява режисера не залишає сумнівів.

Під час інтерв'ю режисер підтвердив, що під тиском шанувальників і таким великим інтересом до його постановки в його голові почала з'являтися думка про другий сезон. І фактично – буде реалізована, ідея для цього вже в моїй голові. У той же час режисер зізнався, що тільки в процесі планування наступного сезону «Гри кальмарів». Це означає, що робота над новим траншем ще не розпочата.

Squid Game Season 2 - про що піде мова?

Корейська постановка - це анти утопічна історія про загадкову гру, в якій беруть участь майже п'ятсот сміливців. Правила не зовсім зрозумілі, є 45,6 мільярда південнокорейських воєн, які потрібно виграти, але є одна проблема - втрата означає смерть.

Серіал тримає вас у напрузі протягом дев’яти епізодів, які враховують перший сезон. Цей захоплюючий кінотеатр викликав у глядачів масу емоцій. Гра Squid увійшла в ТОП-10 найпопулярніших фільмів Netflix з моменту її прем’єри, і тому її багато коментують у ЗМІ. Поки що сюжет нового сезону серіалу невідомий. Режисер «Гри кальмарів» не розкрив, які ідеї для другого сезону вже виникли в його голові. 

Нагадаємо, що в кінці першого сезону творці фільму залишили у глядачів багато знаків питання. Особливо йдеться про наступні пригоди гравця 456 і смерть поліцейського, яка відбувається в кінці серії.

«Гра в кальмари» - 2 сезон - коли прем'єра?

Виробництво серії є дуже складним і часто тривалим процесом, який складається з багатьох етапів. Тому важко сказати, коли саме вийде 2 сезон гри Squid Game. Враховуючи інтерес до серіалу серед глядачів Netflix, можна припустити, що творці захочуть другий сезон якомога швидше. На даний момент немає конкретної інформації щодо другого сезону Squid Game, тому його не очікується в 2021 році.

Очікуючи продовження «Гри кальмарів», варто потягнутися до ще однієї суперечливої ​​анти утопічної історії Мішеля Уельбека «Подання».