Для успішного ведення бізнесу електроенергії дуже важлива. Адже виробничий процес передбачає високий рівень споживання електричної енергії. Формування цін на електроенергію сьогодні диктує ринок. Представники бізнесу мають можливість обирати постачальника електроенергії, який запропонує найкращі умови співпраці. Компанією «ТЕК» постачається електроенергія у Львів та Львівську область, за вигідними тарифами.

Надійний постачальник електричної енергії

«ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ» здійснює постачання електроенергії підприємствам України понад десять років, гарантуючи якісне забезпечення енергоресурсами за вигідними цінами. Висококваліфіковані спеціалісти компанії «ТЕК» здатні розв’язати самі складні питання та забезпечити підтримку партнерам на всіх етапах співпраці. Кожному клієнту забезпечується індивідуальний підхід.
Алгоритм зміни електропостачальника простий:
- на сайті компанії «ТЕК» залишається заявка;
- потенціальний клієнт знайомиться з умовами договору;
- серед представлених комерційних пропозицій обирається одна, найбільш прийнятна;
- заповнена заява про приєднання до публічного договору відправляється постачальнику.
Договір про отримання послуг розподілу електричної енергії слід укладати з Оператором системи «Львівобленерго». Обрати компанію для постачання енергії од нової точки можна після того, як будуть відрегульовані відносини з Оператором системи. Послуги розподілу надаються згідно з  договором, незалежно від того, хто являється постачальником енергії.

Оплата послуг за постачання електроенергії у Львові

Щоб дізнатися про актуальні тарифи на електроенергію, треба на інтернет-ресурсі компанії «ТЕК» tek.energy перейти у розділ «Ціна» та скористатися електронним калькулятором. Щоб дізнатися про конкретну вартість електроенергії:
в онлайн-формі калькулятора обрати оператора системи, спосіб оплати послуги, клас напруги, вказати персональні дані.
Через онлайн-сервіс компанії можна отримати інформацію про базову регіональну ціну енергопостачання. На сайті представлена інформація про закупівельну ціну електричної енергії класу «Б».
Компанія «ТЕК» співпрацює на договірній основі з усіма операторами системи розподілу. За роки діяльності компанією реалізовано понад 8,1 мільярд кВт.год електричної енергії.