Бренд Tramarossa - індивідуальний підхід до кожної дрібниці

Вся суть ексклюзивності даної марки криється в її логотипі та підписі. Ножиці, фірмовий знак і дата створення разом зі словом sartoria (ательє) вказують на ручний характер виробництва, люксовість і індивідуальність підходу, якої дотримується лейбл вже більше 50-ти років. Кожна пара джинс маркується металевими ініціалами, які захищені патентом і є унікальними в своєму роді. Саме такого очікуєш, коли хочеш придбати одяг преміум-класу. Звичайно це не єдина відмінна риса, і сьогодні ми постараємося розкрити і інші переваги фірми.

Першим продуктом, представленим засновником Кемелло Урбано були штани, виготовлені з червоного деніму, і це увічнено в назві. Далі кравець присвятив себе створенню комплексного бізнесу, грунтуючись на давніх традиціях і досвіді поколінь італійських майстрів. Силами спадкоємців бренд Tramarossa стає справжнім модним будинком. При чому особливості та знакові символи досі не забуті, так в фірмовій продукції ви нерідко зустрінете червоні елементи оздоблення, фурнітури, стежки та інше. У конструкції бездоганно все: фірма використовує японську джинсову тканину, і спеціально виробляє унікальну фурнітуру. Сама тканина складається з натурального льону, шовку і кашеміру. Погодьтеся, це дещо інший рівень у порівнянні навіть з відомими виробниками мас-марту. На готових виробах проставляються підписи майстрів, які брали участь, адже вони виробляються вручну. Це подібно до того, як на двигунах суперкарів вказується ім'я збирача. Ще однією незначною, проте приємною деталлю є те, що кожна пара має свій аромат для того, щоб підкреслити індивідуальність і ексклюзивність, до того ж він не пропадає з часом.

Звісно і якість пошиття чудова. Кожен елемент додатково прошитий, та виділяється контуром для більш акуратного і ефектного зовнішнього вигляду. Звичайно такому виробу потрібен правильний догляд, однак якщо ви будете дотримуватися елементарних правил, то він прослужить вам довгий термін, не втрачаючи своїх якостей і ідеальної зовнішності. Також варто відзначити, що завдяки грамотному крою будь-яка модель з правильно підібраним розміром ідеально лягає по фігурі, ніби ви і справді замовили її в ательє. Придбати оригінальні товари в Україні можна, відвідавши інтернет-магазин Charisma. Саме тут зібрані останні новинки колекцій, а асортимент постійно розширюється. Наприклад, недавно виробником була представлена ​​джинсова куртка, яка вже доступна для покупки в магазині.