У раціоні кожної людини окрім овочів та фруктів, м’ясних та молочних продуктів обов’язково повинні бути горіхи хоча б в невеликій кількості. Окрім того, що вони смачні та поживні, в їх складі знаходиться велика кількість вітамінів та поживних речовин. Їх можна споживати окремо або ж додавати до різноманітних страв. Але спочатку варто розібратися, яким чином горіхи впливають на організм людини.

Вплив горіхів на організм людини

Велика кількість досліджень показала, що люди, які систематично споживають будь-які види горіхів, менш вразливі до зайвої ваги, а також у них не виникає проблем с серцем та судинами. Якщо щодня споживати приблизно 12 грам горіхів, можна зменшити ризик розвитку судинних захворювань та інсульту. Також їх споживання може зменшувати показники холестерину в крові. Не менш корисними вітаміни є для горіхів.

Декілька популярних видів горіхів

Якщо розглядати такий продукт, як горіхи, варто звернути увагу на те, що вони представлені різними видами. Серед них найбільш розповсюдженими є наступні:

  • кешью;
  • арахіс;
  • грецький горіх;
  • кедровий горіх;
  • мигдаль;
  • фундук;
  • бразильський горіх;
  • фісташки;
  • макадамія;
  • горіх пекан.

Розглянемо особливості деяких різновидів горіхів, які дають максимальну користь організму людини.

Мигдаль

Мигдаль є ідеальним горіхом для тих, хто слідкує за власною фігурою та бажає налагодити роботу шлунково-кишкового тракту. За рахунок споживання мигдалю є можливість збільшити зріст лакто- та біфідобактерій, а також покращити мікрофлору кишкового тракту. У його складі знаходиться велика кількість корисних жирів, білків та невелика кількість цукру. Використовувати мигдаль можна, як окремо, так і у складі великої кількості десертів.

Макадамія

Такий горіх, як макадамія, має одну особливу відмінність від всіх інших різновидів, яка полягає в тому, що його систематичне споживання знижує ризик серцево-судинних захворювань та показники холестерину в крові. Це пов’язано з тим, що в його складі знаходиться велика кількість ненасичених жирів. Вченими було доведено, що дієта, яка створена на основі цього горіху, буде такою ж корисною як і дієта, яка була розроблена спеціальною американською кардіологічною асоціацією.

Бразильський горіх

Бразильський горіх представляє собою досить поживний та «кремовий» горіх, який збирають з одних із найбільших дерев на території амазонських тропіків. В їх складі знаходиться велика кількість селену, який вкрай потрібен тій категорії людей, які надають перевагу саме рослинній їжі. Цей горіх працює в якості сильного антиоксиданту, що дає можливість збільшити показники імунітету. Якщо хоча б через день споживати приблизно по 50 грам бразильського горіху, є можливість зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера, знизити рівень оксидативного стресу покращити ліпідний обмін в організмі.

Де придбати горіхи з доставкою

Якщо є потреба придбати смачні та корисні горіхи, на сайті інтернет-магазину Fruit Time у каталозі https://fruit-time.ua/catalog/gorihy можна знайти великий вибір різноманітних горіхів по привабливій вартості. Окрім горіхів кожний потенційний клієнт має можливість придбати овочі, фрукти, ягоди, зелень та інші корисні продукти для організму людини. При потребі є можливість скористатися такою послугою, як доставка, яка можлива як Новою поштою, так і кур’єрами магазину. Доставка відбувається в будь-який регіон країни в короткий термін, але максимальним попитом користується Київ, Харків, Дніпро та Запоріжжя.