Легалізація грального бізнесу не тільки відкрила можливості перед бізнесменами, які працюють в даній сфері. Вона дозволила українським користувачам грати в Мережі і наземних закладах на законних підставах, не боячись стати жертвами шахраїв. У зв'язку з цим почала збільшуватися кількість гравців, зокрема, в Полтавській області.
Google-статистика свідчить про те, що кількість полтавців, які користуються послугами гральних закладів, стрімко зростає. Якщо взяти число запитів за останні кілька років, можна побачити позитивну динаміку. Фахівці, що складають рейтинг онлайн-казино Zik, прокоментували цю ситуацію і назвали 3 фактори, які впливають на вподобання українців:
- Легальна і прозора гра. Так як діяльність онлайн- і офлайн-закладів строго контролюється, гравці можуть не хвилюватися за чесність гри, коректність та своєчасність проведення транзакцій.
- Можливість грати, не виходячи з дому, або відвідати наземний заклад (Premier Hotel Palazzo). При виборі першого варіанту перед користувачем відкривається великий асортимент легалізованих українських гральних сервісів (наприклад, Вулкан 777, First, Золотий Кубок).
- Додаткові можливості для заробітку. Крім того, що користувачеві забезпечене захоплююче дозвілля в будь-який час доби, він може почати грати на гроші, навіть не вносячи депозит, – низка закладів надає бездепозитні бонуси й інші привітальні заохочення.
Чи вигідно Україні?
Економісти відзначають, що гральний бізнес в Україні – одна з небагатьох сфер економіки, здатних поповнити казну в короткі терміни і на великі суми. Плата за ліцензію є не єдиним видом фіскальних надходжень до державного бюджету від компаній, що надають гральні послуги. У найближчому майбутньому уряд планує врегулювати оподаткування даної сфери і, таким чином, отримати додаткові джерела фінансування. А так як клієнтська аудиторія зростає, навіть незважаючи на локдаун, збільшується і кількість гральних закладів.
На даний момент Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей видала вже 33 ліцензії. Крім цього, приблизно 2610 закладів отримали документи на гральне обладнання. Таким чином, державний бюджет за 2021-й поповнився майже на 1,2 млрд грн. Але, як заявляє голова КРАІЛ, Іван Рудий, це далеко не межа. У наступному році буде виконано безліч дій для розвитку грального і супутніх секторів, що дасть можливість поповнити казну на мільярди гривень.
Нагадаємо, влада неодноразово заявляла про те, що всі кошти, виручені в гральному секторі, підуть на розвиток медицини, науки, освіти та інших сфер України.