У сучасному світі дуже важливо слідкувати за своїм здоров’ям, ретельно вивчати інгредієнти, які входять в той чи інший продукт, це стосується і декоративної косметики, яка повинна містити лише натуральні та безпечні складові. Багато хто з нас вважає, що парабени в косметиці – це небезпечно, але чи справді це так? Постачальник косметики ПКК, який піклується про кожного свого клієнта та ретельно слідкує за якістю своєї продукції допоможе вам в цьому розібратися і зрозуміти, чому саме не варто боятися цих складових у косметиці.

Чому парабени в косметиці – це обов’язковий інгредієнт?

Існує думка, що парабени в косметиці можуть з часом викликати розлади в роботі репродуктивної системи, щитовидної залози, а також стати причиною захворювання раком молочної залози, але не має підтверджених фактів, статистики або інших доказів цієї інформації. До того ж парабени широко використовуються у харчовій промисловості, а також фармацевтиці в якості консервантів, завдяки яким припиняється розмноження шкідливих бактерій та продовжується термін зберігання продукту. Не варто боятися наявності парабенів у косметиці, адже це пояснюється наступним:

 • Купуючи доглядову косметику оптом, можна бути впевненим, що постачальник гарантує те, що вона містить незначну кількість парабенів, оскільки їх вміст контролюється міжнародними нормами, саме тому вони мають мінімальну концентрацію.

 • Деякі парабени мають натуральне походження, їх можна отримати з рослин, тому ніякої небезпеки вони не несуть.

 • Косметика оптом з парабенами надійно захищена від розмноження бактерій і грибків, тому вона ніколи не зможе викликати подразнення або запалення шкіри, а тим паче нашкодити вашому здоров’ю.

 • Необхідність парабенів полягає у виконанні ними стабілізуючої функції, в результаті якої відбувається правильне поєднати всіх компонентів того чи іншого засобу декоративної косметики.

 • Ті парабени, які у невеликій кількості проникають через шкіру в результаті використання косметичного засобу дуже швидко виводиться з організму без накопичувального ефекту.

 • Парабени - це безпечний консервант. Без парабенів придатність туші для вій була б до двох тижнів, блиск або помада для губ втратили свої властивості за лічені дні, це стосується будь-якого засобу декоративної косметики. До того ж без парабенів спостерігався б швидкий розвиток небезпечних бактерій у косметичних засобах, які б тільки спровокували алергічні висипи та подразнення шкіри.

Підводячи підсумок, потрібно зазначити, що не варто боятися купити декоративну косметику оптом, яка містить незначну кількість парабенів, адже вони ніяким чином не можуть зіпсувати вашу красу, нашкодити здоров’ю або вашому гарному самопочуттю.

Де можна купити косметику оптом високої якості?

Якщо вам потрібна декоративна косметика дешево опт і роздріб, яка б відповідала всім стандартам якісного продукту, то обрати потрібно такий надійний магазин, яким є оптовий постачальник косметики ПКК, який пропонує купити косметику оптом з такими перевагами:

 • Великий вибір косметики від різних якісних брендів.
 • Зручний сайт pkk.com.ua з детальним описом кожної одиниці та актуальними цінами.
 • Швидка та безпечна доставка.
 • Мінімальний опт стартує від 800 грн., на крупний опт діють спеціальні знижки, які збільшуються при зростанні суми заказу.
 • Професійний сервіс та якісне обслуговування.