Посидючість і зосередженість на одному завданні - риси, що не поєднуються з образом дитини у віці 1-3 років. В цей час маленька людина активно пізнає світ, вбираючи інформацію немов губка. Тому заняття, націлені на ранній розвиток, часто сприймаються в досить гостро. Досягти прогресу в таких умовах складно, як і почати отримувати задоволення від навчання. Але вихід є.

Почніть з малого

За кілька місяців до занять почніть виробляти у малюка інтерес до майбутнього «квесту». Говоріть про те, як навчатися корисно, цікаво та здорово. Дайте зрозуміти, що на заняттях він зможе добре провести час, познайомитися з новими людьми і навіть знайти хороших друзів. Не зациклюйтеся його увагу на необхідність навчання і тому, як важливо вчитися, щоб досягти великих висот у майбутньому - розуміння таких важливих речей формується навіть не в дошкільному віці.

Займайтеся разом

Почніть займатися разом, проходячи нескладні задачки і вправи, націлені на розвиток конкретних навичок. Таке проведення часу дозволить:

  • зблизитися;

  • дати зрозуміти, що підтримка рідних - важливо;

  • підготуватися до занять;

  • підтягнути деякі навички.

Навчання з батьками стає таким собі підготовчим етапом. Коли дитина прийде на заняття - вона буде розуміти, що від неї хочуть і як себе вести в таких умовах. Завдяки цьому їй виявиться легше адаптуватися і влитися в навчальну програму, без стресу і примх.

Заохочуйте за успіхи

На початковому етапі діти помиляються, довго звикають до уроків і відповідальності. У цей період важливо надати підтримку і не карати за погану успішність, незнання. Завдяки цьому вона буде правильно сприймати помилки і не боятися, що її покарають. Як підсумок, малюк сам почне аналізувати і працювати на результат, кожен раз покращуючи свою успішність.

Знайдіть хороший центр раннього розвитку

Займаючись пошуком курсів раннього розвитку, багато батьків беруть до уваги:

  • вартість навчання;

  • професіоналізм викладачів;

  • розташування;

  • мікроклімат на заняттях;

  • кількість осіб в групі;

  • які методики педагог використовує на уроках.

Всі ці параметри дозволяють знайти підодящий навчальний заклад, в якому ваша дитина зможе отримати гарну освіту на ранніх етапах дорослішання. Але на тлі цього батьки забувають про головне: чи подобається самому малюку займатися в обраному центрі? Якщо так - він із задоволенням буде ходити на заняття, навчатися і прогресувати в навичках. Якщо ж немає - кожне нове заняття стане справжнім випробуванням, з виконання якого результативність виявиться мінімальною. Тому важливо заздалегідь передбачити всі ці фактори і дозволити малюку самостійно підібрати місце для навчання. У Івано-Франківську є дитячий центр раннього розвитку, який відповідає усім сучасним вимогам і дасть вашій дитині хорошу базу для вступу до школи.