Невід’ємна річ, яка прикрашає будь-який інтер’єр, незалежно від стилю, – це штори. Саме штори надають кімнаті довершеності і гармонійності, підкреслюючи загальне стильове рішення. Якщо ви саме в пошуках якісних штор від надійного виробника, зверніть увагу, що можна купити штори у Львові в мережі салонів декору "Ваш Інтер'єр".

Якщо вас цікавлять ціни на штори у Львові в мережі салонів декору "Ваш Інтер'єр", то врахуйте, що вони бувають дуже різні. Усе залежить від того, який матеріал ви оберете, а також від метражу і того, на стандартне чи нестандартне вікно потрібні штори. В будь-якому разі, в салоні часто проводять акції та знижки, тож кожен знайде тут усе необхідне за доступною ціною.

Як підібрати штори для дому

Залежно від того, для якої кімнати ви шукаєте штори, вони можуть виконувати різні функції. Адже крім естетичного боку, мають ще й практичний – захищати ваш приватний простір від чужих поглядів та ваш сон від ранніх сонячних променів. Тому до вибору штор варто поставитися відповідально. Щоб полегшити вам процес вибору, ми склали короткий список основних порад.

 1. Виміряйте все. Так, краще зайвий раз поміряти, ніж потім мати справу з кравцем, який буде вкорочувати чи подовжувати штори.

 2. Але перед тим як вимірювати необхідну висоту і ширину, визначтеся зі стилем кімнати й тим, які штори пасуватимуть більше, – довгі до підлоги з масивними складками чи вкорочені, так звані рівневі штори, які закривають лише вікно. А, можливо, кращим варіантом будуть римські штори?

 3. Подумайте, яку функцію мають виконувати для вас штори – пропускати в кімнату якомога більше світла чи, навпаки, створювати сутінкову атмосферу. У першому випадку зверніть увагу на легкі бавовняні штори світлих тонів, у другому – на вироби із цупких важких тканин, наприклад оксамиту.

 4. Подбайте про те, щоб штори поєднувалися не лише з дизайном кімнати, а й із карнизом та мали відповідний до нього спосіб чіпляння.

Якщо у вас все ще залишилися питання, зверніться до консультантів салону "Ваш Інтер'єр". Вони допоможуть визначитися із вашими вподобаннями та дібрати для вас найоптимальніший варіант.

Види штор у салонах

Сьогодні на ринку текстилю для дому представлено такий спектр різноманітних виробів, що дуже важко зорієнтуватися в ньому й вибрати щось одне. Не виняток і салон "Ваш Інтер'єр", у якому можна купити штори на всі типи стандартних і нестандартних вікон, наприклад:

 • римькі штори

 • штори на арку

 • штори-пліссе на арку

 • штори для балкону-лоджії

 • французская штора-тюль

 • штори на панорамні вікна

 • штори на еркер

 • штори на мансардні вікна

 • штори на трикутні вікна

І це ще далеко не весь перелік товарів, які ви можете купити. Адже в салоні можна підібрати штори під різні стилі (бароко, лофт, модерн, арт-деко), кімнати (для спальні, вітальні, кухні, дитячої, балкону, мансарди, кабінету) та приміщення (для офісу, ресторанів і кафе, готелів, клубів тощо). Крім того, ви можете замовити штори за власним дизайном, які будуть унікальними.