Чемпіонат України з футболу сезону 2021-2022 серед аматорів розпочався ще на початку серпня, а зараз він поступово набирає обертів. На початку чемпіонату заявки на участь було прийнято у 27 команд, але через деякий час їх стало 29. Частина клубів перейшла до професіональної ліги та покинули цей чемпіонат, а частина так і залишилася аматорами. Варто зазначити, що в проф.лізі грає близько десятка клубів, які приймали участь у минулорічному аматорському чемпіонаті, а деякі з них показують гарні результати.

Вдалий старт

Західна зона

Перша група спочатку налічувала 9 клубів, але нещодавно вона поповнилася ще одним – київським ФК «Локомотив». Зважаючи на поповнення, графік матчів трохи змінився. Лідерами групи після 7 турів є тернопільський «Аргон» - 16 очок, ФК «ОДЕК» (м. Оржів) – 14 очок, а за ними йде «Ураган» - 12 балів. За ними йдуть «Юність » та «Фенікс», які мають по 11 та 10 очок відповідно та гру в запасі.

Центральна група

Найбільш статусні команди саме у цій групі. У нинішньому чемпіонаті почали брати участь «Нива» з села Бузова та «Нафтовик» з Охтирки, які можна впевнено віднести до сильних команд, які розвиваються. Ці два клуби разом з «Кудрівкою» та «Олімпією» є фаворитами групи, що мають великі шанси вийти до фіналу й зараз ведуть відчайдушну боротьбу за верхні щаблі у турнірній таблиці. Ознайомитися з турнірною таблицею та результатами можна, перейшовши за посиланням https://kudrivka.com.ua/table/chempionat-ukraini-sered-amatoriv-2021-2022-grupa-2/. Зіграно тільки 7 турів й найцікавіші матчі ще попереду.

Третя група

У цій групі 9 учасників, серед яких вже є лідери – три команди, що мають великі шанси вийти у чвертьфіналу. Лідер групі «Мотор» з Запоріжжя – 6 перемог та 18 балів. Ця команда дуже гарно стартувала, підтвердивши свої амбіції щодо перемоги в аматорському чемпіонаті. На другому місці «Металург-2» та «Хлібороб», що маюсь 14 та 11 балів після 7 туру.

Проведення аматорського чемпіонату

Останні ігри чемпіонату заплановані на 31 жовтня, тому вболівальники можуть дивитись аматорський футбол ще місяць. Важливо пам’ятати, що матчі чемпіонату серед аматорів поки що не транслюються по телевізору, але кожен клуб має свій канал на YouTube, де можна подивитися онлайн-трансляції. У листопаді команди підуть на зимовий відпочинок, а повернуться на поля весною 2022 року – буде дограний груповий етап, після якого настане фінал чемпіонату.