Розмежування простору кімнат, забезпечення приватності, підвищення шумоізоляції - це основні функції міжкімнатних дверей. Також вони здатні підкреслити красу інтер'єру. Щоб полотно в повній мірі виконує декоративну роль, потрібно підійти грамотно до вибору його дизайну.

Пропозиції E-DVERI

Підібрати привабливі міжкімнатні двері допоможе інтернет-магазин e-dveri.com.ua - тут представлена ​​продукція провідних брендів, серед яких:

  • Новий стиль;
  • Grazio;
  • KORFAD;
  • Leador;
  • Brama.

Різноманітність виробників забезпечує покупцям великий вибір моделей і широкий діапазон цін. Підбирати конструкції зручно завдяки докладним описам з фото.

Двері та інтер'єр

Виникає питання, як підібрати вдало за кольором двері у кожну кімнату. Багато що залежить від особливостей квартири. Якщо двері з різних приміщень виходять в один коридор, то варто підібрати полотна в одному стилі та кольорі. Причому, краще в тому стилі, на якому оформлений коридор/хол. Такий підхід не дозволить порушити цілісність простору.

Зіставляйте колір дверей та стиль. Світлі полотна - пісочні, білі, бежеві, кремові - підходять для антуражу в етнічному, сільському, античному дизайні. Можна застосувати їх у стилі класика.

Для вантажних інтер'єрів часто вибирають двері під колір натурального дерева. Вони можуть бути світлими (текстура берези, вибіленого дуба) або зовсім темного відтінку венге.

Темно-коричневі, чорні двері допускається застосовувати в різних інтер'єрах. Конструкцію потрібно гармонічно поєднати з підлогою або меблями. Зазвичай такі полотна прикрашають кімнати баухауз, лофт, модерн, техно.

Звертайте увагу не тільки на колір міжкімнатних дверей, але і дизайн. Полотна можуть бути філенчатимі

В цьому випадку основа поділена поздовжніми і поперечними напрямними, а простір між ними заповнюють фільонки.

Найпростіший варіант - глухі щитові конструкції. У них рівна поверхня без декоративних елементів. Деякі виробники додають різьблення, роблячи щитову двері більш цікавою і складною.

Вдасться знайти в продажу царгові двері. Вони отримали назву від поперечних елементів однакового типу, які становлять основу полотна. При створенні царгової двері застосовують дві вертикальні балки. Простір між ними заповнюють поперечними однаковими брусками-царгами.

Двері зі вставками - відмінний варіант для будь-якого дизайну. Решітка зі склом впишеться в класику, прованс. Двері з асиметричними вставками з пластика можна застосувати в сучасному антуражі.