Зовнішні двері виконують багато функцій - вони захищають будинок від зловмисників, забезпечують тепло - та звукоізоляцію, а також є чудовою вітриною будівлі. Зовнішні вхідні двері, які пропонує наш магазин Albero на сайті https://albero.com.ua/shop/doors/category/vhidni_22 захищають будинок від втрати температури, що має велике значення в осінньо-зимовий сезон.

Яка функція вхідних дверей в будинок?

Зовнішні двері захищають від вітру, морозу, дощу та інших несприятливих погодних умов, які негативно впливають на тепловий комфорт будинку. Втрата тепла безпосередньо сприяє збільшенню витрат, тому сім'я може втратити багато через неправильно підібрані вхідні двері.

Зовнішні двері в будинок захищають від сторонніх шумів - звуків автомобілів, що проходять повз, та околиць. Це дуже важливо для будівель, наприклад, на дуже завантажених вулицях або в центрі міста. Не варто забувати і про захисну функцію вхідних дверей. Двері, обладнані багато точковими замками, ефективно захищають будинок від злому та забезпечують господарям мир та затишок.

Вхідні двері в односімейний будинок також виконують естетичну функцію. Вони впливають на зовнішній вигляд будівлі, тому варто під лаштувати їх під стиль, у якому вона була зроблена. Колір, додаткове скління дверей та інші декоративні елементи також важливі.

З якого матеріалу вибрати вхідні двері в будинок?

Вхідні двері можуть бути виготовлені з клеєного ламінованого бруса, пластику (ПВХ), сталі або алюмінію.

  • Зовнішні дерев’яні двері виглядають дуже ефектно, мають класичний дизайн та хороші параметри - вони характеризуються високим рівнем теплової та акустичної ізоляції і низького ступеня теплового розширення. У продажу ви знайдете двері з дерева сосни, дуба, червоного дерева, а також екзотичної породи. Однак дерев’яні зовнішні двері можуть бути не такими стійкими до вологи, як дверні полотна з інших матеріалів.
  • Зовнішні металеві двері також можуть бути зі сталі. Сталеві зовнішні двері більш стійкі до погодних умов, ніж дерев’яні моделі, але мають меншу теплопроникність. Серед металевих моделей є і зовнішні алюмінієві двері. Вони легкі, але міцні, механічно пошкодити їх важко, їх колір не вицвітає на сонці. Вони ідеально вписуються в сучасний дизайн будинку.
  • Зовнішні двері з ПВХ характеризуються дуже хорошими параметрами звукоізоляції та теплоізоляції. Для багатьох людей найбільшою перевагою є надзвичайно низька ціна.