Риба і морепродукти особливо цінуються як джерело білка і ненасичених жирних кислот. Важливі мінерали також присутні і включають йод, селен, кальцій і цинк. На наші столи надходять різні види прісноводних і морських риб, а також серед іншого, креветки, кальмари, устриці і краби. Замовити рибу і морепродукти можна на сайті: https://barakyda.com.ua/uk/shop/,  онлайн магазину «Barakyda», де представлений каталог з великим вибором пропозиції.

Серед морепродуктів виділяють три групи - ракоподібні, молюски та головоногі молюски. Звичайними прикладами ракоподібних, споживаних людьми, є креветки, краби, омари. Молюски наприклад: мідії, гребінці, устриці і мідії, равлики. Популярні головоногі морепродукти включають: восьминоги, кальмари і каракатиці.

Особливості:

Харчова цінність видів риб різна, риба ділиться на прісноводну і морську, жирну і нежирну.

  • До прісноводних риб відносяться, наприклад, форель, короп і щука. Їх м'ясо ніжніше, а кістки дрібніше.
  • У свою чергу, морська риба має високий вміст ненасичених жирних кислот омега 3. Це у основному лосось, скумбрія, анчоуси, оселедець і сардини. При цьому слід пам'ятати, що в більшості риб міститься багато омега-3 і 6 жирних кислот.
  • Морепродукти містять корисний білок з низьким вмістом вуглеводів і калорій, тому їх слід включати в раціон людей, які хочуть схуднути.

Способи приготування:

Залежно від регіону рибу готують по-різному. Рибу можна сушити, коптити, варити, запікати або готувати на грилі. М'ясо риби настільки ніжне, що його не потрібно довго готувати або сильно приправляти. Більшості страв з риби потрібно тільки додати сіль і перець.

Чому варто купувати рибу?

1. Риба і морепродукти - важлива складова здорового і збалансованого харчування. Вони є джерелом клітковини, вітамінів і мінералів. М'ясо риби містить багато мінералів, таких як калій, натрій, фосфор, йод і селен, а також вітаміни, особливо з групи B, D і вітамін E.

2. Будь-який вид риби допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань, зменшує запалення, особливо при ревматичних захворюваннях, підтримує здоров'я мозку і нервової системи - знову ж таки завдяки жирним кислотам омега-3.

У магазині «Barakyda», пропонуються риба і морепродукти хорошої якості за доступними цінами. Це хороша можливість відкрити для себе нові смаки.