Професійні орбітреки

Бажаєте мати струнке спортивне тіло? Шукаєте тренажер, який допоможе втілити мрії в реальність? Професійний орбітрек - номер один для схуднення, зміцнення м'язів і максимально ефективного тренування. Одночасно на ньому можна задіяти майже всі м'язові групи тіла, що дає змогу досягти відмінних результатів людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Еліптичний тренажер - сила трьох сердець

Еліпс в своїй конструкції поєднує можливості відразу трьох кардіотренажерів - велотренажера, бігової доріжки та степпера. Ви лише уявіть, яких результатів можна накрутити обертами платформ, звичайно, якщо систематично займатися! Варто зазначити, що орбітрек професійний найкраще зарекомендував себе у боротьбі із зайвими кілограмами. В ході занять працює все тіло, прискорюється метаболізм, значить, калорії спалюються швидше.

Еліпсоїди для залу здатні вирішити спортивні завдання будь-якої складності - від підтримання тіла в формі до схуднення. Професійне обладнання розраховане на інтенсивну експлуатацію, а також витримує користувача з великою вагою (до 180-200 кілограмів). Ще одна особливість кардіотренажера - щадне навантаження на опорно-руховий апарат при ефективному опрацюванні м'язів. Орбітреки комерційного призначення мають великий вибір тренувальних програм, що дає змогу і новачку, і досвідченому спортсмену вибрати потрібний режим тренування.

Переваги еліпсоїда професійного

  • Максимально точне і плавне регулювання навантаження.

  • Можливість змінювати довжину кроку від 40 см і більше, що дає змогу займатися з комфортом користувачам різного зросту.

  • Масивне махове колесо, яке гарантує тиху роботу і плавний хід платформ.

  • Можливість регулювати кут нахилу педалей.

  • Орбітрек для тренажерного залу має розширений функціонал комп'ютера з можливістю вибору тренувальної програми, що якнайкраще підійде для користувачів з різними цілями і рівнем підготовки.

  • Кардіотренажери облаштовано зручним дисплеєм, на якому відображаються основні параметри заняття: частота серцевих скорочень, швидкість, довжина пройденої дистанції, кількість спалених калорій.

  • Здатність функціонувати практично в безперебійному режимі.

Займаючись на кардіообладнанні еліт класу, ви можете бути впевнені в безпеці тренувального процесу та результаті, що перевершить ваші очікування. Ринок товарів для спорту пропонує моделі від відомих світових виробників, які відрізняються дизайном, функціями, габаритами. Сьогодні купить професійний орбітрек можна як для комерційного використання, так і для облаштування індивідуального спортзалу. Головне в даному питанні не економити на власному здоров'ї і впевнено крутити педалі назустріч міцному здоров'ю та стрункому тілу.