Хоча кажуть, що гроші не приносять щастя, не можна заперечувати, що вони відігрують велику роль в нашому житті. Європейська валюта сьогодні використовується як вигідне вкладення, для подорожей в країни європейського Союзу. Тому обмін євро на гривні для багатьох актуальний. Обмінний курс євро постійно змінюється в результаті економічних потрясінь, викликаних пандемією Covid-19. Конвертація валют в поточній ситуації вимагає дуже уважного відстеження курсів. Для тих, хто зацікавлений в обміні валюти в Луцьку, варто скористатися послугами обмінного відділення компанії KIT GROUP, яке розташоване за адресою: пр. Волі, 21. Тут можна конвертувати гроші за вигідними умівами. Поточний курс євро постійно оновлюється. Завдяки можливості відстежити динаміку продажу і покупки євро курс Луцьк на сьогодні, ви зможете скористатися зручним моментом і зробити обмін за найвигіднішим курсом.

Чому відбувається падіння курсу гривні до євро?

  • В першу чергу на падіння курсу впливає економічне становище країни і зростання інфляції.
  • По-друге, випуск банкнот, облігацій та других цінних бумаг.
  • Фактор зовнішнього боргу країни. Також, варто враховувати нелегальні угоди, які можуть штучно зміцнити  цю та іншу валюту або послабити її, завдяки коливанням обмінного курсу.
  • Слабка платоспроможність населення країни та інші фактори.

Чому варто обміняти валюту в обмінному пункті?

1. Завжди привабливий курс євро до гривні.

2. Безпека обміну.

3. Можливість замовити необхідну суму валюти та забрати її у зручний для вас час. Такий спосіб буде практичним і економить час рішенням.

4. Безпека і прозорість правил і розрахунків, а також привабливі курси обміну євро на гривню.

5. На сайті обмінного пункту можна відстежувати курс продажу і покупки євро, не виходячи з дому. Вся інформація є в відкрітому доступі. Все що вам потрібно, щоб залишатися в курсі змін, це підписатися на розсилку.

Обмін валюти дуже ефективний і простий, тому будь-який бажаючий може скористатися цим рішенням! Поміняйте валюту дешево, швидко і безпечно, скориставшись стаціонарним обмінним пунктом компанії KIT GROUP, який професійно обслуговує клієнтів вже багато років.

Графік роботи обмінного відділення:

  • Пн-Пт - з 08:00 до 20:00.  Сб-Нд - з 9:00 до 19:00

Якщо у вас виникли питання і потрібна консультація, зв'яжіться з контактним телефоном або замовте дзвінок.